Найкращий домашній сир можна приготувати кількома способами з недавно відвареного, скоєно звичайного сиру.

Перший спосіб приготування домашнього сиру з сиру

Отже, перший спосіб. Візьміть домашній сир і відкиньте його на сито, яке обов'язково має бути застелене чистою тканиною або декількома шарами марлі, так щоб сироватка могла спокійно стекти. Після перекладіть домашній сир в будь-яку глибокий посуд і посипте сіллю, краще дрібній. Для одного кілограма домашнього сиру вам знадобиться одна столова ложка солі. Перемішайте ретельно і пропустіть через м'ясорубку, кілька разів. Якщо приготовлена маса виготовлялася з домашнього нежирного молока, то необхідно додати кілька ложці жирних вершків або сметани. Для утворення домашнього сиру, вам потрібно приготувати щільні полотняні мішечки і набити в них 600-800 грам приготованої солоної маси. Після мішечки добре зав'язують і відправляють під гніт.


Так сир повинен пролежати не менше восьми годин. Але, за ним необхідно стежити, щоб він не став сухим. Після його потрібно обсушити на протязі, а потім винести в льох і залишити там, його на кілька тижнів, періодично перевертаючи. Якщо на домашньому сирі з'являється цвіль, то сир потрібно обмити добре солоною водою і знову залишити сушитися на протязі.

Другий спосіб приготування домашнього сиру з сиру

З домашнім сиром потрібно вчинити, як і в попередньому рецепті, тобто посолити і пропустити через м'ясорубку, а потім залишити на 4-5 днів у приміщенні, де немає вологи. Потім домашній сир перемішується і перекладається в каструлю, заздалегідь змащену вершковим маслом, і варять, постійно помішуючи на дуже слабкому вогні, поки суміш не стане рідкою. Далі цю суміш переливають у невеликі каструльки або мисочки, щоб вона в них затверділа. Як тільки це відбудеться, то домашній сир готовий, його можна вживати.