Молочна рисова каша є одним з улюблених страв маленьких дітей. Цю смачну кашу мами готують зазвичай на сніданок. Рисова каша на молоці дуже корисна, оскільки насичена багатьма вітамінами, тому їжте її на сніданок якомога частіше або годуєте їй своїх діток. Варити рисову кашу легко і просто.

Як правильно варити рисову кашу на молоці

Щоб смачно приготувати рисову кашу не обов'язково бути шеф-кухарем або закінчувати кулінарний університет, а потрібно просто піти в магазин придбати рисову крупу, вершкове масло і молоко. Пам'ятайте, що кашу потрібно варити в емальованій каструлі і в такій же кип'ятити молоко.


Для приготування двох середніх порцій каші вам знадобиться сто грам рису. Його необхідно промити під проточною водою, а потім залити склянкою прохолодної води, посолити і додати цукор, поставити варитися на повільний вогонь, приблизно на тридцять хвилин. Після того, як рис набух, і википіла вода, вам необхідно майже по краплі додавати гаряче молоко і покласти грам п'ятдесят вершкового масла. Після кашу потрібно варити ще п'ятнадцять хвилин. Весь цей час потрібно поруч з пічкою, щоб молоко не витекло на грубку, тобто не "втекло" з каструлі. Це найпростіший рецепт рисової молочної каші, тому цю кашу зможе зварити навіть сама молода мама.