Перш ніж приступати безпосередньо до приготування ролів, необхідно дізнатися, як зробити вдома рис для цього прекрасного і незвичайного страви. Відзначимо, що існує кілька способів приготування спеціального рису для того, щоб зробити суші або ролли будинку, ми ж опишемо пару з них.

Рис для суші. Рецепт перший

Для того щоб зробити роли будинку, необхідно спочатку підготувати рис. Отже, ретельно промиваємо його в холодній воді до тих пір, поки вона не стане повністю прозорою. Потім відкиньте рис на друшляк і залиште його на одну годину. Після закінчення цього часу покладіть його в каструлю і залийте водою з розрахунку 125 мл води на 100 г рису. Однак, щоб правильно зробити роли будинку, прослідкуйте, щоб вода займала третину каструлі, і не більше того. Додайте водорості конбу (шматок 5 на 5 см), які потрібно буде дістати до закипання води. Накрийте каструлю кришкою і поставте на середній вогонь до закипання. Далі ослабте вогонь і варіть рис протягом 13 хвилин, зніміть каструлю і дайте їй постояти хвилин 15. Щоб зробити роли будинку, паралельно підготуйте заправку: змішайте 10 столових ложок японського оцту, 7,5 чайних ложок цукру і 2 чайні ложки солі так, щоб всі розчинилося. Викладіть рис в дерев'яну миску і рівномірно полийте заправкою. Зверніть увагу, що перемішувати рис можна. Його можна тільки акуратно перевертати лопаткою.

Рис для суші. Рецепт другої

Є ще один спосіб підготувати рис для того, щоб зробити роли будинку. Для цього 175 г рису промийте так само, як і в першому рецепті. Залийте рис 250 г води і варіть 2 хвилини, потім вимкніть плиту та дайте рису постояти 10 хвилин, після чого відкрийте кришку і залиште все на 10 хвилин. Заправка готується так: змішуються по чайній ложці цукру і солі і 2 столові ложки рисового оцту, після чого суміш трохи підігрівається. Перекладіть рис в дерев'яну миску, збризніть заправкою, перемішайте і дайте йому охолонути.

Вибираємо рибу

Щоб зробити роли будинку, потрібно ретельно підібрати рибу для начинки.


Головні критерії - це свіжість, цілісність риби, яка повинна бути непотрошеной. Оглядайте рибу дуже уважно, адже щоб зробити вдома смачні роли, необхідно, щоб луска риби не мала ушкоджень, очі були прозорими і чорними, плоть достатньо пружною, черевце твердим, а зябра мали яскраво-червоний колір. Для того щоб зробити роли будинку, не варто купувати шматки риби, краще вибрати цілу, а обробити її самостійно.

Акуратно підготуйте рибу, щоб зробити роли будинку, для чого потрібно зняти з неї луску, голову відрізати, як і плавники і хвіст, нутрощі видалити, обережно зняти шкіру і витягнути щипчиками кістки.

Як зробити тонкі роли будинку

Щоб зробити тонкі роли будинку, вам знадобиться рис, водорості норі і начинка, наприклад, тунець. Розріжте норі на 2 половинки, одну з них укладіть на бамбуковий килимок блискучою стороною вниз. Викладіть на норі жменю рису і рівномірно розподіліть його. Далі змастіть рис васабі, вздовж якого укладіть смужки рибного філе. Щоб зробити роли будинку, закатати килимок разом з норі в рулет, трохи натискаючи. Готовий рулет розріжте на 6 шматочків.

Як зробити товсті роли будинку

Тут вам знадобляться ті ж інгредієнти. Щоб зробити роли будинку, візьміть лист норі і блискучою стороною покладіть його на рогожу, зверху викладіть рис, залишивши скраю близько 2,5 см, змастіть його начинкою і, якщо є, японським майонезом. Далі викладіть начинку, скачайте рулет за допомогою циновки, проте важливо трохи натискати на рулет. Далі дістаньте його і розріжте на 6 частин.

Як зробити вдома роли навиворіт

Отже, для того щоб зробити вдома роли навиворіт, викладіть лист норі на рогожу, зверху покрийте рисом. Далі перемістіть вашу заготовку на трохи вологу серветку рисом вниз. Лист норі змастіть васабі, викладіть начинку і скрутіть його в рулет за допомогою циновки. Готовий рулет викладіть в лоток, де рясно посипте його ікрою або кунжутом, далі розріжте його на 6 частин.