З запахами в людини склалися особливі стосунки. Раніше, коли люди були збирачами, а не хижаками, вони вживали в їжу все ті рослини та ягоди, які їм вдавалося знайти в лісах, полях і на берегах річок. Сучасній людині багато такі продукти здадуться не тільки не апетитними, але і в деякій мірі навіть противними. Однак вони здатні були видавати приємний і ароматний запах, який здатний був посилювати апетит людини.

Заглянувши ж в холодильник сьогодні, ми знайдемо не один продукт, у якого, скажімо так, не зовсім природний запах. Пов'язано це по більшій мірі з твариною походженням багатьох продуктів, а також з їх надто хімічним складом. І навіть коли ці продукти вже давно були використані для приготування їжі, вони все ж залишили якийсь свій слід - той самий запах в холодильнику. Тому цілком логічно виникає питання про те, як же можна усунути цей далеко не завжди приємний запах в нашому холодильнику.

Дві основні проблеми з запахом в холодильнику

Усім нам відомо, що багато продуктів мають не зовсім хорошим властивістю вбирати чужі запахи. Від цього може втрачатися не тільки їх аромат, але і значно зменшуватися термін їх зберігання. Тому як би там не було, але їжа повинна зберігатися в чистих і вільних від всіляких Душков місцях. Для цього людина використовує старий-добрий холодильник, який, на жаль, практично завжди обзаводиться своїм особистим запахом.

У питанні про те, як усунути його в холодильнику, є два основних моменти, або скоріше навіть проблеми. Першою таким неприємним моментом є той факт, що неприємним запахом володіють нові холодильники. Його ми можемо назвати "технічним" або "заводським". Він присутній практично у всіх нових покупках, будь то меблі, техніка або одяг. Однак це зовсім не означає, що з ним потрібно миритися - навпаки, цей запах в холодильнику слід обов'язково усунути.

Другим моментом є те, що і старі холодильники з часом набувають деякий запах, який найчастіше не радує людей . Його також необхідно усувати, оскільки він буде негативно позначатися на стані продуктів, що знаходяться в такому холодильнику. Але чи існують дієві способи того, як усунути запах в холодильнику, будь він новий чи старий? Звичайно ж, існують. І про це далі.

Як усунути запах в новому холодильнику

Багатьох людей, дійсно, сильно хвилює питання про те, як можна усунути цей не зовсім приємний заводський запах в новому холодильнику.


Спочатку цей факт може просто трохи турбувати, але потім і остаточно зіпсувати приємне враження від самої покупки. Тому не сидимо, склавши руки, а беремо і усуваємо цей запах в холодильнику. Крім застосування тих способів, які ми опишемо зараз, також можна заглянути і в інструкцію до вашого холодильника. Досить часто там є деякі поради того, як підготувати холодильник до роботи і як усунути його фабричний запах.

Отже, поради з підготовки нового холодильника до роботи (що згодом допоможе усунути його неприємний запах).

Перш за все, необхідно промити холодильний пристрій всередині, використовуючи теплий розчин води з харчовою содою. Потім потрібно проробити цю ж процедуру чистою водою і витерти всі його деталі сухою м'якою тканину. Хоча це не зовсім націлене на те, щоб усунути запах в холодильнику, все ж необхідно протерти і всі його зовнішні частини. Після цього залиште свій пристрій на провітрювання, зрозуміло, з відкритими дверима, години на 2-3. цього буде достатньо для того, щоб підготувати холодильник до роботи, усунувши тим самим його заводський запах.

Як усунути запах в старому холодильнику

Щоб усунути неприємний запах у старому холодильнику одного миття і провітрювання буде недостатньо.

Перш за все, скажемо про те, що запах більш старих пристроїв, тобто, якими вже користуються деякий час, може бути двох основних видів: технічний або так званий "живий".

Перший запах старого холодильника може виходити від його частин, які виготовляються з полімерних матеріалів. До таких деталей відносяться всілякі полиці і контейнери. Другий запах, від якого можна чекати куди більше неприємностей, з'являється від самих продуктів (найчастіше від риби або м'яса, сирів та копченостей, а також молочних продуктів). Усунути їх у старому холодильнику не складе великих труднощів.

Найбільш популярним способом, який допомагає усунути неприємний запах в холодильному пристрої, є використання якого-небудь абсорбенту, тобто, певної речовини або продукту, здатного поглинути неприємний запах, усунувши його на довгий час. Найчастіше тут використовуються м'якуш чорного хліба, розрізаний лимон або яблуко, рисова крупа, розкладена на тарілочці, сирої картопля або ріпа.