Кожна дівчина мріє володіти довгими, пухнастими віями. Досягти такого ефекту використовуючи туш, не виходить. Сьогодні все більшої популярності набувають нарощені вії. Вони прості у догляді і не відрізняються візуально від рідних. Існує дві технології з нарощування вій:

1. Пучками (традиційна)
В одному пучку найчастіше від 3 до 5 війок. Такий вид ідеально підходить для урочистих випадків (весілля, ювілей). Істотним мінусом цієї технології є те, що при випаданні своєї вії випадає весь пучок, що буде достатньо помітним.

2. Японська
В даному випадку до основи війки приклеюється тільки одна вія. Завдяки такій технології очі стають більш виразними. Японську технологію частіше використовують для повсякденності.

Вії для нарощування можуть бути різної довжини від коротких до довгих. Найчастіше їх комбінують, на середнє повіку приклеюють вії короткі та середні, а для зовнішнього краю використовують довгі.

Так само не рідкістю є чоловіче нарощування вій, правда найчастіше його застосовують в кіноіндустрії і модельному бізнесі.


Для чоловічого нарощування в основному використовують короткої та середньої довжини вії.

Нарощені вії можуть бути не тільки різної довжини, але також різної кольорової гами. Вони можуть не тільки підкреслити красу очей, а й геть її зіпсувати, тому слід знати міру.

Є кілька порад з нарощування вій , якими не варто нехтувати.

Для запобігання алергічних реакцій використовуйте вії тільки з натурального волосся.

Використовуйте смолу чорного кольору, якщо хочете отримати ефект підводки.

Не можна користуватися жирним кремом, тому він сприяє розчиненню смоли, на яку приклеюються вії.

Намагайтеся не торкатися очей.

Необхідно проводити корекцію не рідше за раз на два тижні.

Бажано відмовитися від відвідування лазень і саун.