Для того щоб весілля запам'яталося як яскрава подія у вашому житті, потрібно вибрати для цього, професійного фотографа. Щоб він зберіг історію вашого життя в цей прекрасний день. Для цього, скористайтеся нашими простими порадами.

1) Найголовніше при виборі фотографа це його талант і рекомендації. Зайдіть на сайт цього фотографа і перегляньте всі його роботи, прочитайте відгуки.

2) Досвідчений fotograf la nunta повинен мати в своєму арсеналі професійну, якісну техніку. Ви можете попросити його продемонструвати вам його техніку.

3) Не потрібно економити на цій справі. Адже ці фотографії залишаться з вами назавжди. Якщо ви серйозно і з відповідальністю поставитеся до цієї справи, то в підсумку вас чекає успіх і вам на шляху точно попадеться професіонал!

4) Обов'язково влаштуйте особисту зустріч, так ви зрозумієте інтереси людини, і швидше за все він може висловити вам свої задумки щодо вашого торжества.

5) Вам потрібно замовити зйомку "Love Story" і попередньо з'ясувати як вміє працювати фотограф.

6) Наприкінці зустрічі неодмінно домовтеся про те, в якій формі він надасть вам готовий матеріал і в яких кількостях.

7) не довіряйте знімати людині, яка обіцяє віддати знімки в найближчі 2 дні після весілля.


Так як обробка фотографій займає від кількох тижнів до місяця.

8) Найголовніше фотограф повинен бути людиною який вам сподобається не тільки як професіонал, щоб не виникло розбіжностей по знімках.

І пам'ятайте, фотограф є важливою людиною, так як одним натисканням кнопки він може зробити чудо, або зіпсувати кадр. Удачі у виборі, дорогі молодята!