Дівчина на каблуках - це еталон жіночності та об'єкт захоплення чоловіків. Взуття на підборах здатна дати друге життя старим спідницям і сукням, створити необхідний настрій або ж повністю змінити імідж жінки. Крім цього дівчина, яка надягла каблуки, автоматично випрямляє поставу, що робить її силует ще більш жіночним і чарівним. Однак як скористатися магією каблуків, якщо раніше доводилося носити більш практичну взуття? Як придбати навички "летить ходи"? Сьогодні ми розповімо вам про те, як за короткий термін можна легко навчитися ходити на підборах.

Перш ніж ми приступимо до навчання, слід визначитися з часом, який відведений на пізнання навичок впевненої ходи. Оптимальним часом для навчання техніки ходіння вважається 2-3 тижні, проте якщо вам вже завтра потрібно елегантно крокувати в туфельках на підборах, то можна скористатися прискореним курсом навчання, який в лічені години може поставити вас на ноги, вірніше, на каблуки. Нижче ми розповімо про два способи, які допоможуть вам навчитися ходити в туфлях.

Спосіб 1. Лояльний

Цей спосіб підійде для тих, у кого в запасі є пару тижнів. Для навчання вам знадобиться взуття на підборах заввишки в 5 см і та, в якій ви збираєтеся надалі підкорювати вулиці вашого міста.

Напевно, для вас не буде новиною той факт, що фахівці рекомендують починати ходити на невеликих підборах, що не перевищують 5 см. висоти. По-перше, така висота є середньостатистичною висотою перепаду стопи, а по-друге, вона підходить для щоденного носіння. Якщо ж каблуки з подібною висотою отсутствую, то їх можна замінити наступними вправами: ступаємо з п'яти на носок і фіксуємо положення стопи на носку, потім точно так само ступаємо наступній ногою. Ось так, на носочках і ходимо по дому протягом години, такі вправи не тільки компенсують вам відсутність потрібної взуття, а й підтягнуть ікряні м'язи.

Після цих щоденних вправ слід приділяти увагу і здоров'ю ніг.


Протягом 10 хвилин помасажуйте гомілки і ступні ніг, а потім зробіть ванночку з відвару звіробою (також можна використовувати гарячий чорний чай) і дайте ногам 5 хвилин відпочити, така процедура зніме втому і розслабить м'язи ніг.

Через півтора тижні таких тренувань можна переходити на більш високий каблук, ви сміливо можете надягати ту взуття, в якому зібралися блищати на заході і потренуватися хоча б кілька днів походити в ній, щоб уникнути натирання ніг.

Спосіб 2. Прискорений

Якщо надіти потрібну взуття вам потрібно вже завтра, але ви не впевнені у своїй чарівною ході, то тоді цей спосіб для вас. По-перше, слід відпрацювати ходу, зробити це можна за допомогою вправ, описаних в першому способі. Коли будете ходити на носочках, то не здумайте копіювати "модельну" ходу. Моделі ходять на 15 см. Шпильках і ставлять ноги паралельно, а такий спосіб ходьби в повсякденному житті вельми не зручний. Через годину вправ дайте ногам відпочити, зробіть масаж і ванночку, а потім надягайте взуття, в якій ви завтра підете на захід. Щоб ходу зробити граціозною, слід деякий час походити з книгою на голові, це допоможе вам виробити пряму поставу. До того ж ці вправи допоможуть вам швидко навчитися ходити на каблуках, ви будете робити це "на автоматі", думаючи про книгу, а не про ногах.

Ну і наостанок, щоб навчитися летить ході, слід ступати по землі якомога м'якше, а не "забивати" каблук в асфальт. Ступайте легше, плавно переходячи з п'яти на шкарпетку. До речі, важливим моментом в легкій ході є правильно підібране взуття, якщо ви придбали туфлі, облягаючі ногу і з відповідним вам підйомом, то висоту каблука ви не будете відчувати, взуття буде здаватися зручною, як ніби ви стоїте в домашніх тапочках. А ось якщо ж навпаки, то готуйтеся до того, що навіть довгі години тренувань не зможуть вам допомогти виробити "летить ходу".