Дизайнерський будинок Laura Biagiotti, відомий своєю любов'ю до виключної жіночності, найбільше любить виражати красу представниць прекрасної половини людства за допомогою парфумерної продукції. Треба відзначити, що ця задача завжди виявляється вирішеною на найвищому рівні: аромати від Biagiotti вирізняються своєю неперевершеною унікальністю, звабливістю, індивідуальністю і чарівним пахощами.

Як справжня італійка Лаура Біаджотті не перестає захоплюватися чарівністю і оспівувати красу самого вічного міста на Землі - Риму.

Трохи більше двадцяти років тому з-під "пера" дизайнера на світ з'явився аромат "Roma", присвячений цьому великому місту.


Тепер же композиція "Roma" отримала право на оновлену, ще більш досконалу інтерпретацію: будинок Laura Biagiotti представляє на суд публіки своє нове творіння - жіночий аромат "Mistero Di Roma".

Ця пахуча рідина, як і її попередниця , присвячена все тієї ж унікальній атмосфері Риму, дарована його мешканцям відчуття любові, радості і щастя.

"Mistero Di Roma" відноситься до сімейства східних ароматів. Його парфумерна композиція базується на чарівному і п'янкий аромат ванілі, розбурхуючи пахощі якої підкреслюють ноти сандалового дерева, мигдалю, анісу і грейпфрута.

Аромат "Mistero Di Roma" від Laura Biagiotti представлений в концентрації Eau de Toilette, номінальний обсяг флаконів становить 25 мл, 50 мл і 100 мл.