Розпещені великою кількістю найрізноманітнішої техніки споживачі останнім часом прагнуть до того, щоб купується телефон був не тільки багатофункціональним і зручним для них, а й самим тонким, а значить, стильним і елегантним. Зараз дизайн апарату є однією з найважливіших його характеристик. Тому практично кожен виробник мобільної техніки намагається приділяти дуже велику увагу зовнішньому вигляду як звичайного телефону, так і суперсучасного смартфона. Існує навіть конкуренція у сфері розробки найтоншого телефону, оскільки, чим менше розміри корпусу, тим легше носити такий пристрій з собою і тим вишуканіше воно виглядає.

Чому покупці прагнуть стати власниками самого тонкого мобільного пристрою

Якщо провести опитування, більшість користувачів хочуть купити саме найтонший і при цьому оригінальний телефон, бажано з сенсорним екраном, який є однією з найбільш популярних новинок на сьогоднішній день. Він виглядає дуже привабливо і, крім того, відрізняється меншою енергоємністю. Також невеликий корпус зазвичай набагато зручніше тримати в руці, особливо якщо вам за родом діяльності доводиться багато і часто розмовляти по телефону з бізнес-партнерами або друзями. Зазвичай цей легкий і тонкий телефон стає незамінним атрибутом для завзятих мандрівників, адже він без проблем поміщається в саму маленьку сумочку, кишеню сорочки, шорт або штанів.

Лідерами серед пристроїв iPhone за найменшою товщині вважається модель телефону iPhone 5 w66. Він відноситься до числа пристроїв, які вражають не тільки своїми вражаючими можливостями, а й самим маленьким розміром. Будучи фактично найтоншим і оригінальним телефоном в своєму модельному ряду, зовні він здається ще менше. Товщина пристрою становить не менше 8,8 мм. Крім того, тонкий корпус телефону iPhone 5 w66 є заокругленим, що надає йому особливу витонченість.

Серед смартфонів найбільш мініатюрним вважається Samsung Galaxy Note i9220. Його товщина 10,4 мм дійсно вражає уяву, враховуючи, що це смартфон найвищого класу. Давайте розглянемо ці моделі трохи докладніше.

Особливості телефону iPhone 5 w66

Незважаючи на те, що iPhone 5 w66 проведений в Китаї, ця модель телефону нітрохи не поступається більш дорогим аналогам, будучи, мабуть, самим доступним мобільним пристроєм цього виду. На даний момент він являє собою найбільш тонкий телефон серед всієї лінійки сучасних iPhone. Зручний сенсорний екран з розміром 4 дюйми перетворює роботу з ним на справжнє задоволення, при цьому те, що даний телефон є однією з найтонших моделей, нітрохи не позначається на різноманітті його можливостей.

Дана модель має незаперечну перевагу перед будь-яким іншим тонким телефоном з цього ж ряду, яке полягає в тому, що він здатний працювати з 2 сім-картами одночасно.


Це дозволить вам постійно залишатися на зв'язку з набагато більшим числом співрозмовників. Цей телефон володіє вмонтованим ТВ-тюнером, в який вбудовані такі опції, як повноекранний режим, автопошук, настройка яскравості та багато іншого. Тому можна зазначити, що це найбільш підходящий апарат для тих, хто і на відпочинку не уявляє свого життя без улюблених телепередач.

Незважаючи на те, що телефон iPhone 5 w66 по праву вважається найбільш компактним мобільним пристроєм серед подібних йому , він забезпечений якісним літій-іонним акумулятором з хорошою ємністю. Якщо ви є любителем якісних фотографій, вас в цьому телефоні порадує наявність двох вбудованих камер: задній здатністю 2 Мп і фронтальною здатністю 0,3 Мп. Ділові люди напевно оцінять той факт, що в моделі iPhone 5 w66 є органайзер, завдяки якому ви ніколи не пропустите найважливіші події вашого життя.

Чим вирізняється телефон Galaxy Note i9220 компанії Samsung

Смартфони - це найбільш затребуваний товар на сьогоднішньому ринку мобільних пристроїв. Ультрасучасний смартфон Galaxy Note i9220 виділяється серед них не тільки тим, що є найбільш легким і тонким серед пристроїв даного модельного ряду, але і величезною кількістю корисних функцій і властивостей.

Цей пристрій підтримує дві сім-карти, тому важко назвати найкращий засіб комунікації для тих, кому доводиться багато спілкуватися з великою кількістю людей. До особливостей телефону Galaxy Note i9220 можна віднести те, що в нього вбудований дуже потужний процесор, що дозволяє без проблем працювати на новітній версії ОС Android 2.3. Сенсорний екран телефону відрізняється великим кутом огляду, який може досягати 180 градусів. Крім того, Galaxy Note i9220 підтримує не тільки GSM-стандарт, але і здатний працювати з 3G-мережами. Одкровенням навіть для досвідчених цінителів мобільної техніки стане той факт, що телефон в режимі очікування здатний тримати заряд протягом 100-150 годин. Також ця модель апарату забезпечена 2 процесорами: звичайним і графічним, що дає можливість запускати на ньому найрізноманітніші ігри та програми.