Як відомо, тема жінки та її ролі в суто чоловічому справі - автовождение - викликає чимало суперечок. Значна більшість представників людської раси, причому в превалирующем числі - чоловіки, вважають, що жінка і автомобіль поняття несумісні.

Звичайно ж, у прекрасної половини автолюбительок є і прихильники, які більш-менш лояльно ставляться до того факту, що все частіше за кермом автомобіля можна побачити жінку. Однак число таких незрівнянно менше антагоністів жіночого водіння.

Не так давно були опубліковані результати одного дослідження, проведеного британськими вченими, участь в якому взяло трохи більше 3000 респондентів чоловічого роду. Його метою ставилося з'ясувати наступне: як почуває себе чоловік, перебуваючи в автомобілі, керованому особою жіночої статі.

У ході опитування вдалося встановити, що кожен третій чоловік відчуває почуття страху в той момент, коли під час спільної поїздки за кермом знаходиться його подруга або дружина.

Основною причиною виникає дискомфорту є та ситуація, коли знаходиться за кермом жінка занадто довго реагує на виникаючі перешкоди і пізно натискає на педаль гальма, змушуючи тим самим свого супутника прийти їй на допомогу.

Крім того, кожен десятий з опитаних зізнався в тому, що йому доводилося хапатися за кермо і брати керування на себе в тих випадках, коли його супутниця вела автомобіль на великій швидкості і при цьому абсолютно не стежила за дорогою.


Кожен п'ятий респондент заявив про те, що ніколи не відчував себе спокійно в тих умовах, коли йому доводилося перебувати в автомобілі, керованому дівчиною. Більше того - кожен десятий чоловік зізнався в тому, що в його житті мали місце випадки, коли він просив свою супутницю пригальмувати біля узбіччя для того, щоб зайняти її місце.

Самою моторошної "страшилкою" для чоловіків є ті моменти, коли жінки пробують лихачить на дорозі. Вони їдуть занадто швидко, обганяють інші машини, при цьому перебуваючи в небезпечній близькості до інших автомобілів, представниці слабкої статі занадто різко стартують з місця або ж навпаки - надто різко гальмують.

Загалом же, думка чоловіків про жіночу манері їзди листяних відгуків не заслужило. Представники сильної статі все так же дорікають жінок в тому, що вони легко відволікаються на сторонні предмети, не стежать за дорогою, замість того, щоб вести автомобіль по прямій лінії дозволяють йому переміщатися під час їзди з боку в бік.

І, як завжди - в превалирующем більшості, чоловіки з упевненістю заявили про те, що вони набагато кращі водії, ніж жінки, оскільки саме вони, як представники сильної половини людства, володіють самої чіткої реакцією на події та вмінням зосередиться на виникаючих труднощах і перешкодах.