Слово "нейл-арт" в буквальному перекладі означає "мистецтво нігтів". І дійсно, нейл-арт дозволяє перетворити нігті в оригінальний твір мистецтва, яке допоможе вам виділитися з натовпу. Курси нарощування нігтів часто включають в себе і вивчення основ нейл-арту, як подальший розвиток способів не тільки привести в порядок, але і прикрасити власні руки.

Нейл-арт спочатку виник не в Європі, а в Індонезії - там у звичаї у жінок прикрашати нігті яскравими і барвистими пташиними перами. Згодом такі прикраси стали використовуватися на модних показах в Америці і Європі, а потім виникли й інші різновиди нейл-арту, одночасно ставши більш доступними.

Черговим етапом у розвитку нейл-арту стало широке поширення штучних і накладних нігтів, завдяки чому відкрилася можливість не обмежуватися їх фарбуванням в різні кольори. Наприклад, існує більш широкий вибір довжини і форми нігтя, менш жорстко залежить від стану та міцності природних нігтів, а крім того, ніготь можна прикрасити різними опуклими прикрасами або навіть зробити пірсинг нігтя. Відповідно, виділяють два види нейл-дизайну - об'ємний і площинний.

Хоча останнім часом більше уваги приділяється об'ємному нейл-арту, площинний також не стоїть на місці. Однією з найновіших тенденцій є підбір кольору нігтів в тон сукні або навіть точне повторення його малюнка. При цьому залишається можливість розробити дизайн, який буде гармоніювати одночасно з кількома речами у вашому гардеробі. У такому випадку нігті стають загальної деталлю, яка гармонізує ваші образи, об'єднуючи їх в єдине ціле.

Ще одна актуальна тенденція останніх років - забарвлення нігтів в прозорі кольору або використання теплих тонів, близьких до натуральних, тілесним відтінкам. Для додання малюнку легкості і витонченості рекомендується не покривати їм весь ніготь, а залишати достатню кількість вільного простору, покритого лише прозорим лаком.


Такий мінімалістичний нейл-дизайн говорить про витонченості і витонченості власниці нігтів. Інший спосіб досягти оригінальності - використовувати незвичайні матеріали. Для об'ємного нейл-арту можна застосувати не тільки звичайні стрази або блискітки, але і кольоровий пісок. Їм покривають весь ніготь цілком або створюють нескладний орнамент. Модним напрямком у сучасному нейл-арті є "гербарій" - виготовлення прикрас з натуральних рослин, наприклад, з фрагментів сухого листя. У більшості випадків вони недовговічні, зате виробляють чарівне враження.

Різноманітні тенденції присутні й в області вибору візерунка або орнаменту. У більшості зображень використовуються мінімум три лаку - основний колір і два кольори, за допомогою яких створюється малюнок. Якщо квітів менше, то орнамент буде виглядати нудно. Орнаменти можуть бути абстрактними або ж мати символічне значення. Крім того, часто вибирають тематичні малюнки, такі як зображення на кожному нігті маленькій новорічної ялинки напередодні відповідного свята. Картинка може бути і більш тонкої: використання спеціальних принтерів для нігтів дозволяє зробити зображення практично будь-яким, аж до створення нейл-арту на основі фотографій.

Проміжне становище між площинним і об'ємним нейл-артом займає дизайн з використанням різновидів тканини , який все частіше докладно розглядають сучасні курси нарощування нігтів. По-перше, застосування тканини дозволяє дотримати одну з описаних вище модних тенденцій і зробити візерунок на нігтях гармонує з колірною гамою і текстурою одягу. Крім того, можливі й більш оригінальні варіанти аж до застосування сітчастих тканин або невеликих фрагментів мережива.