Про вічну красу і молодість у всі часи складали легенди, і навіть дитячі казки про "молодильні яблука" або джерелах Вічного Життя зайвий раз підтверджують це щире людське прагнення. Сьогодні секрети вічної молодості намагається в міру сил вирішити наука. Уже розроблено чимало препаратів, покликаних боротися з передчасним старінням організму, проводяться постійні наукові вишукування в даній галузі. Не відстає і всюдисуща індустрія краси, у великій кількості постачальна своїх вірних шанувальниць найрізноманітнішими способами омолодження. Це так звані "уколи молодості", пластичні операції, всілякі маски, креми, обгортання та інші спа-процедури.

Вони здатні істотно поліпшити стан шкіри, наситити її киснем, необхідними вітамінами і мікроелементами. Однак вищевикладені косметологічні способи стосуються, в основному, зовнішніх проявів. Зрозуміло, їх значущість для кожної жінки заперечувати було б нерозумно.

Бачачи своє моложаве, підтягнуте і свіже відображення в дзеркалі, будь-яка жінка знайде оптимізм і радість життя. Тим не менше, справжня молодість людини зовсім не у відсутності зморшок або жирових складок на талії. Нехай це твердження наскрізь банально, але молодість - це дійсно стан не тіла, а душі.

Кожен знає, що і в молодому віці людина цілком здатний стати справжнім старим з песимістичним поглядом на життя.

І спостерігаючи зворотну картину, коли літні люди завжди відкриті для нових знань і звершень, прагнучи до кращого життя, будь-якому стане ясним і доступним цей незаперечний постулат.

Так виходить, що горезвісні секрети вічної молодості таяться в глибині душі самої людини, і лише в його силах розкрити.

Для кожної людини молодість - це суб'єктивне поняття. Так для жінки це любов, печеня почуття пристрасті, щастя бути потрібною і улюбленою близькими людьми.

Її молодість - це улюблені діти і ще більш улюблені внуки, знаходячи з якими спільні теми для розмов, жінка відчуває прилив радості і молодості душі. Вічна молодість - це ще й постійне отримання нових знань, цілеспрямована і активна робота над собою, над розвитком і вдосконаленням своєї особистості.

Людина молода, коли він відкритий для всього нового, коли розум їх закрепощен консервативним мисленням і шаблонами.


Здатність отримувати та аналізувати інформацію, багато думати, зберігати чистоту і ясність пам'яті, завжди бути в курсі подій своєї сім'ї, роботи і країни в цілому - це і є прояв молодості і найкращий моціон для розуму.

Втім, не варто забувати і про моціоні для тіла, оскільки немічний організм - негідна форма для високого змісту.

І тим, хто бажає продовжити свою молодість і гармонію душі і тіла, варто подумати над власним способом життя і тверезо оцінити свої шанси залишатися здоровим довгі роки.

Відомо кожному, що рух, активність і енергія - відмінні помічники в справі збереження бадьорості та життєвого тонусу .

І жінкам, схильним проводити свої вечори в звичному відпочинку від службових і домашніх турбот на м'яким дивані, бажано в корені переглянути свій особистий режим.

На жаль, сучасним жінкам залишається не так багато часу на догляд за власною зовнішністю і фізичну активність заради здоров'я. Однак цей життєвий аспект абсолютно необхідний для гармонійного і молодого існування. Жінкам, спраглим розкрити свої власні секрети вічної молодості, варто приділяти більше часу сну.

Для кожної жінки сон - це найкращий лікар і кращий косметолог. Додавши до цієї формули грамотне, збалансоване харчування, можна отримати чудові результати. Вживаючи в їжу, свіжі овочі та фрукти, а також продукти, багаті природними антиоксидантами, не варто боятися приходу старості.

Вдячний організм відповість лише енергійністю, стрункістю і природного привабливістю. Так вічна молодість починає здаватися не такий вже неправдоподібною казкою, і навіть якщо насолоджуватися соковитим смаком не молодильні, а самих звичайних яблук, працюючи над власним тілом і розумом, можна досягти самих чарівних і вражаючих результатів.