Відчувати себе енергійним - значить відчувати себе щасливим. Згідно з дослідженнями люди, які часто відчуваю припливи енергії, є більш впевненими та успішними. З іншого боку, коли ви відчуваєте себе виснаженим, навіть завдання, які б в звичайному стані підняли б вам настрій (наприклад, похід на пікнік), засмучують вас ще більше.

Ось що радить нам прекрасна Gretchen Rubin, щоб підвищити рівень енергії:

1. Робіть вправи. Навіть 10-хвилинна прогулянка пішки підвищить ваш рівень енергії і підніме настрій.

2. Слухайте веселу музику.

3. Отримуйте достатню кількість сну. Якщо звук будильника щоранку вириває вас з глибокого сну, можливо, ви спите недостатньо.

4. Деякі люди сплять вдень протягом 10 хвилин - півгодини. Це відновлює їх енергію і дає сили для продовження роботи. Якщо це про вас (до речі, це про мене), не відмовляйте собі в цьому короткому, але корисне сні.

5. Дійте енергійніше. Дослідження показують, що коли люди рухаються швидше, їх обмін речовин прискорюється.


Тому й енергійні дії змусять вас відчувати приплив енергії.

6. Поговоріть з друзями. Якщо вам погано, зателефонуйте або зустріньтеся з одним. Тільки не скаржтеся на свої проблеми, а просто поговорити. Так ви відволічетеся і, можливо, вирішите свої труднощі.

7. Зробіть що-небудь зі свого списку завдань. Процес викреслювання цілого справи зазвичай дуже заряджає енергією. В якості повної струси, підіть помийте унітаз. Ви здивуєтеся, скільки у вас буде енергії, коли ви нарешті закінчите!

8. Не використовуйте їжу як інструмент підняття настрою. Коли вам погано, хочеться щось з'їсти і відволіктися. А насправді ці зайві калорії тільки зроблять вам ведмежу послугу.

Енергійність, як і її відсутність, заразна. Якщо ви відчуваєте себе енергійним, це зарядить енергією і людей навколо вас. Не дарма роботодавці часто пишуть в оголошеннях: "Потрібна активна, енергійна молода людина ..."