Найпопулярнішою і, мабуть, найприємнішою, антицеллюлитной процедурою вважаються обгортання. Їх дія порівнянна з міні-сауною, також потіє тіло, а разом з потом з організму виділяються шлаки і токсини. Обгортання виконуються з різними антицеллюлитними засобами, які вбираються глибоко в шкіру і насичують її живильними речовинами. Антицелюлітні засоби стимулюють кровообіг, який у свою чергу, витісняє з проблемної зони жирові відкладення.

Багато жінок виконують обгортання вдома, але салонні процедури дозволяють досягти кращих результатів за коротший період. У салоні використовуються професійні засоби для боротьби з целюлітом. Кількість процедур, так само, як і вибір антицелюлітних засобів, визначаються косметологом, після ретельного обстеження пацієнтки.
Мінімальний курс обгортань складається з 6-7 процедур, які можна робити 2-3 рази в тиждень. Така кількість обгортань допоможе при незначних проявах целюліту.


Якщо целюліт середнього ступеня і є вже давно, то знадобиться 15-20 процедур. Зазвичай процедура триває до 40 хвилин. Після закінчення цього часу обгортання знімають, шкіру промивають антицелюлітним складом і змащують її живильним кремом.

Ефект обгортання підсилює попереднє очищення шкіри. Пілінг, проведений на проблемній зоні, сприяє повному розкриттю пір, що дозволяє шкірі вільно дихати. Очищуючий засіб наноситься легкими масажними рухами, завдяки чому посилюється потік крові до жирових клітин, а всі шари шкіри отримують більше кисню. Після пілінгу, на чисту і суху шкіру наносять антицелюлітний засіб, нанесення якого так само супроводжується масажем. Спеціальні термоповязкі, надіті на тіло, створюють ефект сауни і сприяють глибокому проникненню антицелюлітних засобів в жирові відкладення.