Запитай у людини, "Що таке щастя?" і він відповість тобі, чого йому найбільше не вистачає на світі.

У нашому житті, при нашому ритмі, часом втрачається сенс того запущеного механізму, який ми запустили колись там давним давно, щоб досягти тих заповітних бажань, які через збігом часу і обставин, розмиваються в нашій свідомості, трансформуючись у рутину щоденних ходінь на не любимо роботу. Покупок не потрібних речей. Щотижневі п'ятниці, які проносяться як птахи крізь місяці. Одна за одною. Часом настільки схожі один на одного, що відрізнити їх вже неможливо.

Скажи, а про що мрієш ти? Відповідай тихенько пошепки, знаєш, мрія візьме і збудеться! Адже ми самі творимо свою долю. Не дай витекти їй ось так і просочиться крізь пальці! Повільно проходить час, день за днем, місяць за місяцем, рік за роком, і ти починаєш замислюватися, про те, що не втілила тих чи інших речей, але ж міг.

На думку одразу навіюється той розповідь, який я не давно почула, про життя однієї літньої жінки .. Вона сиділа в кімнаті, в старому старому кріслі, і дивлячись у вікно своєї кімнати розповідала цю повчальну історію свого життя.

"Коли мені було близько 20 років, може трохи більше, я мріяла про поїздку в Париж, в мій улюблений і загадкове місто. Хотіла поїхати, влаштуватися, і працювати модельєром, шити бездоганні наряди, радувати розкішними сукнями дам, і радіти всьому тому, що створюю сама. А замість цього я пішла працювати інженером на завод. На ті часи це була престижна звичайно робота, але дуже виснажлива. З одного боку вічно незадоволене начальство, з іншого робітники, і крім цього ще купа документації. Платили не погано. Але все ж це була робота не моєї мрії. Ось так я і пропрацювала практично все своє життя.

Там же на заводі познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком.


Він виявився дуже порядною і спокійною людиною. Розписалися і стали жити разом, в нашому маленькому і затишному гніздечку. Через пару трійку років у нас народилася дочка. Потім, через деякий час я вийшла знову на роботу. І ось в такому ритмі пройшло все моє життя .. Зараз мені 68 років, чоловіка вже як 10 років не стало. Дочка виїхала за кордон вчитися, там же і залишилася. Знайшла своє щастя і тепер живе там.

А я дивлюся в це вікно і думаю, ну чому я тоді не поїхала до Парижа ??? Почемуууу ??? Адже завжди є можливість, хоч і маленька, але все ж вона є, втілити свою мрію в реальність. Зараз з висока прожитих років, думаю чому я не була тоді, як у вас кажуть зараз "ОбЕзБаШеНнАя відірву", я стільки всього пропустила, стільки всього не побачила, стільки всього не зробила в цій прекрасній і цікавого життя ".

Дивлячись на цю літню жінку було шалено її шкода, в цих очах було стільки жалю, стільки смутку, що словами було не передати. І вона сказала такі золоті слова, які я вже ніколи не забуду у своєму житті:

"Не бійся нічого абсолютно! Людина боїться лише свого страху, як би це не звучало безглуздо, але це саме так. Ми боїмося потерпіти фіаско, невдачі, того що у нас не вийде нічого, але ж не зробивши цього ти все одно потрапиш невдачу, так чи інакше, спробувавши в тебе є ймовірність 50/50 що це вийде, а відсутність спроби є 100% безповоротним крахом невдачі ".

Тим самим я кажу тобі: Роби! Іди! рвися! І не бійся нічого на світі! Тільки лише так ти досягнеш, всього того про що мрієш. У мене вже не буде такої можливості, а ось у тебе вона є! Перед тобою відкриті всі двері, абсолютно все! Потрібно лише спробувати і все вийде.

Лейла Гусєва