Апаратний манікюр - це нововведення, яке вже встигло твердо закріпити свої позиції в косметичному світі. В даний час все більше і більше любительок доглянутих нігтів довіряють свої бездоганні нігті апаратного манікюру. Саме ця чудо-технологія дозволяє скоротити неприємні, хворобливі і часом досить травмонебезпечні моменти.

Проведення манікюру з використанням апарата не включає в себе ніякого роду обрізання ороговілої шкіри: ні кутикула, ні околоногтевую коди не зрізаються, як при звичайному манікюрі, а просто шліфуються за допомогою спеціальних насадок. Будь-який поважаючий себе, що прагне до кар'єрних висот спеціаліст з манікюру, повинен пройти курси з апаратного манікюру і педикюру і освоїти ази цієї техніки.

Апаратний манікюр проводиться без використання пом'якшуючих ванночок, ця техніка проводиться на суху, бо для шліфування ороговілої шкіри попереднє пом'якшення не потрібно.


Після апаратного манікюру шкіра рук залишається м'якою, ніжною та еластичною.

Можливість не зрізати, а шліфувати допомагає позбутися можливих хворобливих відчуттів. У дуже запущених випадках, коли кутикула досягає неймовірно великих розмірів, майстри використовують комбіновані методики: спершу проводиться обрізання надмірно відростила кутикули, а потім вже обробка манікюрним апаратом, а саме шліфування шкіри.

Для тих, у кого спостерігається алергія на пом'якшуючі шкіру засоби, апаратний манікюр є справжнім порятунком, способом підтримувати красу своїх нігтів, не приносячи великих жертв.