Кілька років тому відомий італійський модний будинок Emilio Pucci переступив шестидесятирічну планку з дня свого заснування. Тоді ж, у 2007 році, бренд вперше випустив власну парфюмерне видання - аромат "Vivara". З тієї пори і почалася історія ароматів "від Pucci".

На даний момент в закулісся модного будинку Emilio Pucci панує метушня: завершуються останні приготування перед світовою презентацією новітньої парфумерної розробки марки - аромату "Miss Pucci ". Ця пахуча рідина має намір "підірвати повітря" в липні цього року.

Авторські права на створення аромату "Miss Pucci" належать відразу трьом парфумерам: Франсуа Демаші (Francois Demachy) - знаменитому творцю ароматів "від Шанель", нині художньому керівникові концерну LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy), що контролює бренд Pucci, а також його не менш талановитим і іменитим колегам - Крістін Наджель (Christine Nagel) і Бенуа Лапуза (Benoit Lapouza).

Розробкою "будиночка для аромату "займався прославлений молодий французький дизайнер Ора Іто (Ora Ito).


Результатом його роботи став оригінальної форми флакон, що являє собою суміш зі скла і металу, який прикрашений незмінними різнокольоровими геометричними принтами - відмінною "фішкою" бренду Emilio Pucci.

"Miss Pucci" можна віднести до сімейства квіткових, древесно- мускусних ароматів. Парфумерну композицію аромату складають такі інгредієнти:

  • "верхні ноти" - суміш цитрусових;
  • "ноти серця" - квіти апельсинового дерева, індонезійська жасмин, троянда;
  • "базові ноти" - квіти марокканського ірису, віргінський кедр, білий мускус.

Аромат "Miss Pucci" від бренду Emilio Pucci буде представлений в концентрації Eau de Toilette, обсяг флаконів складе 50 мл і 100 мл.