Ляльки Барбі користуються популярністю ось вже багато років. Для того щоб оцінити масштаби популярності цієї іграшки, досить згадати ажіотаж, з яким шанувальники зустрічали кожне нове покоління або аксесуар. Ігри Барбі також отримали велике поширення, як за океаном, так і в країнах СНД. Всі дівчатка планети приходили в захват від зовнішнього вигляду іграшки, її зовнішності, фігури, а також кількості будиночків, нарядів і додаткових аксесуарів.
Мабуть, найцікавішим у ляльках був широкий вибір нарядів всіляких стилів, багато з яких випускалися разом з модними колекціями і були трендовими не тільки у світі іграшок. Таким чином, покупці отримували практично безмежні можливості створення "образів" для своєї ляльки, причому більшість експериментів були зовсім несподіваними і максимально яскравими. На сьогоднішній день гри Барбі стали дуже популярним нововведенням, і ці ігри дійсно повинні бути помічені.


Справа в тому, що дівчаткам більше не доводиться витрачати час на пошук рідкісних і унікальних "одежинок", а також значних коштів для їх придбання.
Ігри-переодевалки так само надають дуже широкий вибір різних нарядів і комбінацій зовнішнього вигляду, проте все, що потрібно для розваги: комп'ютер, браузер і встановлений Flash Player. Більшість ігор надають вам можливість гри он-лайн, що потребують підключення до мережі Інтернет. Відтепер в гардеробі для ляльки буде абсолютно все! Крім того, тепер можна робити небачені раніше експерименти навіть з волоссям вашої ляльки, і це не спричинить за собою ніякої шкоди, і перефарбувати в наступний колір можна буде дуже просто Для того щоб застосувати якесь нововведення до образу ляльки, досить перенести предмет або аксесуар мишкою.