Любителі приємних запахів нарешті отримали те, про що так давно мріяли. Завдяки новому відкриттю в області парфумерії люди більше не будуть розчаровані покупкою не "свого" аромату. Справа в тому, що наша планета отримала чергове цінний подарунок - спеціальні "духи-молекула", які підійдуть абсолютно будь-якій людині. Їх головною особливістю є те, що на шкірі кожної людини вони відкриваються по-різному, особливим, "своїм" ароматом.

Це відкриття зробив Геза Шон, молодий парфумер з Німеччини. Цю людину вже давно називають прогресивним майстром парфумерії. Саме він зміг синтезувати молекули різних ароматів, які тепер стали основою для його концептуально нової колекції. Головну роль у шедеврах від Escentric Molecules грає всього один компонент, нова молекула під назвою Iso E. Саме з її допомогою стало можливим створення таких незвичайних композицій.


Палітра ароматів розділяється на чоловічі і жіночі парфуми.

Що стосується складу новинки, то його можна розділити на композиції з декількох компонентів Escentric, а також на односкладні Molecule. Ті щасливчики, хто вже спробував на собі аромат цієї диво-молекули, просто не можуть стримувати свої емоції!

Жіночі духи "Молекула", створені майстром Геза Шон, на сьогоднішній день є найпривабливішим товаром в області парфумерії. І не дивно - прекрасна половина отримала практично зовсім "зброя" у вічній боротьбі за увагу чоловіків. Секрет такого парфуму дуже простий - парфуми з феромонами дають не тільки чудовий аромат, що змінюється залежно від поточного стану їх власниці, а й надають унікальну дію на підсвідомість чоловіків.