Літній сезон в самому розпалі. Це дуже вдалий час для того, щоб поправити здоров'я і зайнятися коригуванням зовнішнього вигляду. Головне, для цих важливих складових нашого життя, що саме зараз від нас буде потрібно мінімум витрат. Просто треба виконати кілька важливих правил та організувати відпочинок раціонально.

1. Плавайте.
Як відомо, плавання - прекрасний спосіб лікування всіх захворювань хребта і суглобів. Це відбувається за рахунок розслаблення м'язів і зниження навантаження на суглоби. Найкраще плавати в морській воді, брасом або на спині. І треба весь час тягнутися вперед. Однак найкорисніша поза - плавати, занурюючи обличчя у воду. Не забувайте користуватися спеціальними окулярами для купання і шапочкою.
2. Ходіть босоніж.
При ходінні босоніж по гальці зникає п'яткова шпора. Ходіння по скошеної траві і ранковій росі босоніж зміцнює весь організм. На стопах, як відомо, розташовані біологічно активні точки, які пов'язані з внутрішніми органами. Ходіння босоніж активізує біологічно активні точки, а ті, в свою чергу, стимулюють внутрішні органи.


При ходінні босоніж тренується і сама стопа, що є попередженням розвитку плоскостопості.

3. Грайте з піском.
Заняття з піском, за твердженням відомих психоаналітиків, благотворно позначаються на психіці. Маленькі піщинки здатні активувати нервові закінчення на пальцях і долонях. Дорослі цілком можуть "зарити" свої проблеми в пісок. А малюки, граючись з піском, розвивають увагу, дрібну моторику і просторову координацію.

4. Доглядайте за шкірою.
Після пляжу, особливо поплававши в солоній воді, прийміть душ. Сіль притягує ультрафіолет, що ушкоджує клітини шкіри.

Пам'ятайте, що фрукти з великою кількістю каротину підвищують чутливість шкіри до сонячних променів. Не варто захоплюватися томатами і стравами з моркви.

Обов'язково користуйтеся влітку зволожуючими кремами, які, до речі, можна замінити масками з огірків або бананів. Для зовсім сухої шкіри буде корисна маска з авокадо.

Такі прості і зовсім необтяжливі правила допоможуть Вам провести відпустку з користю для власної краси та здоров'я!