Плануючи друге весілля у своєму житті, деякі люди відчувають себе трохи розгубленими. Адже ви хочете відсвяткувати свою любов і прихильність до свого обранця, але робили вже це й раніше. Друга весілля - це новий етап у вашому житті і вона не повинна образити тих, хто був на вашому першому одруження. Є кілька пунктів, які можна організувати, щоб ця подія була стильним, яскравим і радісним як для вас, так і для ваших близьких.

Складіть список своїх гостей. Ви можете запросити або виключити зі списку свого колишнього чоловіка, залежно від ваших з ним стосунків. Якщо у вас є спільні діти, це може стати для вас серйозним рішенням, адже діти дуже гостро реагують на всі зміни у своєму житті, пов'язані з батьками.
Виберіть місце для проведення церемонії і прийому. Найчастіше, люди не хочуть проводити одруження в тому ж місці, що і перший раз. Цього легко уникнути, вибравши інше місце. Подумайте, чи будете ви вінчатися, або у вас пройде тільки офіційна реєстрація.
У повторних шлюбах, як правило, організовують громадянську церемонію, вінчання в церкві в більшості випадках буває, коли одружуються вперше.

Отримання подарунків .Виходячи заміж вдруге, ви, як правило, перебуваєте в дорослому віці і вам вже не потрібні такі подарунки (посуд, постільна білизна, побутова техніка), як при першому одруження.

Запрошення.
Ваші запрошення листівки повинні задавати тон весіллі, тому постарайтеся вибрати такі, які відобразять індивідуальність і стиль події.

Створення церемонії.
Ви повинні організувати церемонію, яка буде справжнім святом люблячих сердець, і створить у гостей відчуття, що це головне, найважливіша подія у вашому житті. Але в першу чергу, це ваш щасливий день, тому постарайтеся зробити його незабутнім.

Які традиції будуть на вашому церемонії?
Кидання букета, розрізання торта, танець нареченої з батьком, будь-які інші весільні традиції. На другому весіллі, коли починається ваше нове життя, ви не повинні повторно вдягати те ж плаття, також придбайте для себе і обранця нові весільні кільця.