Коляска малюка повинна міститися завжди в максимальній чистоті. Але на прогулянках вона в будь-якому випадку забруднюється дрібним сміттям і різними комахами. Примітно, що при цьому "транспорт" не просто стане виглядати непривабливо, він ще буде й досить небезпечним для ніжного організму немовляти.

З елементів коляски для новонароджених, виготовлених з тканини, пил і різні сухі забруднення прибираються за допомогою звичайнісінького домашнього пилососа. Дані дії не дадуть розвинутися у дитини алергії.

Щоб запобігти появі грибкових утворень, коляску в разі намокання під дощем необхідно якнайшвидше висушити. Це робиться саме в розкладеному вигляді виробу. Ніякі спеціальні пристосування або пристрою для цього не потрібні. Досить просто залишити коляску на час в повністю сухому теплому приміщенні. Не рекомендується з метою прискорення процесу використовувати фен, тому що він може зіпсувати оббивку, а також пластикові елементи.

Забруднення на металі, шкірі і частинах із пластику видаляються за допомогою вологої губки. Тільки після очищення необхідно коляску витерти насухо.

Люлька

Нерідко сам малюк бруднить люльку своєї коляски соком, молочної дитячою сумішшю або ж просто слиною.


Такі забруднення необхідно обов'язково відчищати, так як вони провокують розвиток небезпечної і шкідливої для дитини мікрофлори. Серйозні забруднення можна прибрати звичайної мочалкою, змоченою у розчині води з дитячим милом або шампунем. Після очищення необхідно обполоснути виріб простою водою і ретельно просушити поверхню.

Необхідно уточнити, що від різних миючих засобів, до складу яких входить хлор та інші агресивні хімічні речовини, слід при чищенні коляски відмовитися відразу. Адже вони можуть викликати висипання на шкірі дитини, а також зіпсувати коляску.

Догляд за металевими деталями

Рама коляски очищається за допомогою шматочка м'якого матеріалу, змоченого в мильному розчині або ж у просто у звичайній річної воді. Якщо прогулянка відбулася при дощовій або сирої погоди, по приходу додому необхідно в обов'язковому порядку просушити гарненько раму. В іншому випадку можуть з'явитися неприємні потемніння або початися процес корозії. Особливо важливо дотримуватися цих вимог в прогулянкових моделях колясок (наприклад, коляска тростину), де рама виконує дуже важливі функції.

При правильному догляді і дбайливому зверненні коляска прослужить без проблем довгий час.