Хороший зір - охорона і турбота з раннього дитинства

В даний час не кожна людина може похвалитися хорошим зором, адже наше життя зараз тісно пов'язана з комп'ютерами, стільниковими телефонами, планшетами та іншими технічними засобами, випромінювання яких негативно впливають на стан очей.

Не дозволяйте дітям довго сидіти перед екранами і моніторами, не нехтуйте спеціальними вітамінами з чорницею і лютеїном, а також намагайтеся через кожен 15-20 хвилин роботи перед комп'ютером відволікатися і робити нескладну гімнастику для розслаблення очей.

Якщо ви помітили, що зір помітно погіршився, то відразу ж зверніться до офтальмолога, щоб він виписав вам спеціальні окуляри. Якщо ви не бажаєте носити окуляри, то можна придбати сучасні лінзи купити які можете практично в будь оптиці вашого міста.

Правильний догляд за окулярами і контактними лінзами

Дані аксесуари повинні завжди утримуватися в чистоті, адже від їх стану залежить здоров'я ваших очей. Обов'язково знімайте лінзи перед сном і пишіть в спеціальний розчин. Якщо ви відчуваєте, що щось потрапило в око, необхідно витягнути лінзу, промити її і тільки після цього надіти знову.

Для очок потрібно придбати хороший футляр з хустинкою для протирання.


Їх лінзи також потрібно промивати розчином, щоб вони були завжди чистими. Взагалі, найкраще придбати дві пари окулярів - для читання зблизька і для дали. Завжди зберігайте контейнери з лінзами та окулярами в недоступному для дітей місці, адже коштують вони досить дорого, та й у разі їх псування вас будуть турбувати не так грошові втрати, скільки неприємності пов'язані з самі фактом відсутності звичних засобів для поліпшення зору.

Які окуляри краще придбати для водіння автомобіля?

Якщо у вас погіршився зір, то автомобілем краще управляти в лінзах, так як в них огляд набагато краще, але якщо вам за медичними показаннями протипоказано носити лінзи, то краще всього придбати якісні окуляри, розраховані на значну видимість далечінь.

До речі, спеціальні окуляри для водіїв потрібні не тільки людям з порушенням зору, але і зі здоровим, наприклад, існують поляризовані окуляри, які покращують видимість як у денний, так і в нічний час і допомагають знімати відблиски. Вони являють собою акуратні скла в стильній оправі з жовтими скельцями, а придбати їх можна в оптиках вашого міста або замовити по Інтернету.

Бережіть зір змолоду, і воно буде служити вам до глибокої старості.