Кожен новонароджений обов'язково вимагає постійної уваги з боку батьків. Але багато домашніх обов'язків змушують батьків відволікатися від малюка і залишати його одного. Природно, що в цьому випадку кожна мама починає відчувати певне занепокоєння і тривогу за залишеного на самоті малюка. Щоб завжди залишатися в курсі того, що відбувається і точно бути впевненим у тому, що під час вашої відсутності з ним нічого не відбувається поганого, створений спеціальний прилад для контролю, який дозволяє на певній відстані чути його гикавку, плач або сміх. І називається цей прилад аналогова радіоняня. Купити його сьогодні можна за доступною ціною в одному із спеціалізованих інтернет-магазинів, де представлений їх багатий асортимент.

Цей прилад дозволяє всім батькам моментально реагувати на крик або пробудження дитини. Він просто незамінний у великих квартирах або котеджах, особливо якщо всі кімнати відрізняються гарною звукоізоляцією. Ви можете спокійно відпочивати, наприклад, в саду, в той час як ваш малюк спить, або ж, навпаки, ви можете займатися своїми справами по дому, а дитина буде спокійно спати в саду, а в разі чого аналогова радіоняня вам повідомить про те, що він прокинувся.

Деякі з таких приладів можуть мати спеціальні функції, такі як відстежування зміни температур повітря, що убезпечити дитину від переохолодження. Якщо ваш малюк захворів, даний прилад буде просто незамінним, оскільки деякі моделі мають спеціальний контроль дихання дитини. А якщо радіоняня має функцію нічника, дитина зможе з легкістю побороти всі свої нічні страхи.

Аналогові варіанти радіоняні відрізняється простотою, помірною вартістю і доступністю.


До недоліків можна віднести спотворення звуку, не завжди гарна якість зв'язку, чутливість до різних перешкод від інших приладів, мінімальна кількість функцій, ручне налаштування.

Набагато більшим функціоналом володіють моделі побудовані на основі сучасних цифрових техологій. Тут і найвища якість звуку, і велика дальність зв'язку (до 300 метрів), і численні можливості налаштування. І нарешті, така приголомшлива можливість як передача відео! Так, мама може тепер спокійної займатися справами не тільки прислухаючись до дихання малюка за допомогою аудіоняні, а й спостерігаючи як спить дитина на екрані відеоняні! При бажанні, навіть з кількох ракурсів - за допомогою додаткових відеокамер. Можна не сумніватися, що щасливі власники таких приладів оцінять цю можливість дуже високо. Мабуть єдиних недолік видеоняні - це її висока вартість.

Новонароджений дитина потребує постійної опіки і піклування своїх батьків. При цьому малюки не в змозі висловлювати почуття голоду, біль, невдоволення словами. Їх мова - це плач. Тільки так вони здатні оповістити своїх батьків про те, що відчувають якийсь дискомфорт. Але навіть самі турботливі мами не в змозі приділяти весь свій час виключно дитині. Саме тому в кожному будинку, де є дітки, обов'язково повинна бути радіоняня. І не так важливо, буде це найпростіший аналоговий прилад, і "наворочена" цифрова модель. Головне, щоб ви залишалися на зв'язку з малюком і могли відразу ж прийти до нього на допомогу.