Навколо все частіше говорять про те, що кава або міцний чай можуть сильно зашкодити здоров'ю людини. Часом, з цим не можна не погодитися. Але все ж, вони не настільки шкідливі для організму, як багато хто вважає. Головне, вживати їх в міру!

Різноманітністю сортів кави та чаю, різних смаку і міцності славляться багато місця відпочинку, в тому числі і готелі на вулиці Семенівський Вал в Москві.

Кава та чай - натуральні напої, що додають бадьорість і підвищують тонус організму. На жаль, це не можна сказати про різні газованих цукровмісних напоях. Саме вони завдають найбільшої шкоди жіночому організму, підриваючи серце і будучи причиною інсультів.

Японськими вченими було встановлено, що вживання газованих цукровмісних напоїв викликає порушення метаболізму. І, як наслідок, розвивається ожиріння, збільшується ризик цукрового діабету та інсульту.

Згідно зі статистикою, жінки, які вживають газовані сахаросодержащие напої (кока-кола тощо), на 80% більше ризикують отримати інсульт, ніж ті, хто п'є ці напої зрідка, або взагалі не п'є їх.

Що цікаво, у чоловіків відсоток ризику набагато нижче, але і їм не рекомендується надмірне вживання подібних напоїв.

Щоб зберегти серце здоровим, треба знайти альтернативу газованим цукровмісним напоям.

Сьогодні будь-які місця відпочинку можуть вразити уяву різноманітністю пропонованих корисних напоїв, наприклад, великим асортиментом натуральних соків відомі готелі на Саперному провулку в Санкт-Петербурзі.


Було б тільки бажання!

На жаль, багато жінок, вживаючи газовані сахаросодержащие напої, умовляють себе тим, що в складі цих напоїв знаходиться цукрозамінник. Ніхто не замислюється над тим, що в 90% випадків застосовуються синтетичні замінники цукру, безпечна для організму доза яких становить від 0,2 до 3 грамів на добу. Перевищення зазначеної дози призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту, діабету, інсульту. Але це не означає, що природні цукрозамінники корисніше. Ні. Просто їх безпечна доза набагато більше.

У сучасному світі, де прилавки магазинів сповнені не лише шкідливими, але і корисними продуктами, кожен вибирає сам, що йому є і що пити. Кожен бере відповідальність на себе, але, часом, вибір стає неправильним просто тому, що людина не підозрює про навислу над ним загрозу.

Бережіть своє здоров'я! Зробіть правильний вибір!