Перед весіллям кожна деталь є важливою. Раніше всього щасливі наречені замислюються над весільним вбранням. Вони відправляються по магазинах у пошуках сукні своєї мрії і з радістю віддають гроші за знайдену модель. А що ж потім? Після покупки сукні виникає новий важливе питання - як його зберігати до весілля і куди подіти після? Якщо кожній дівчині відомо, куди можна визначити мереживні чоботи або весільні туфлі, то про зберігання сукні виникають численні запитання. Щоб дізнатися відповіді, давайте звернемося до професіоналів. Вони-то і підкажуть, що необхідно робити з білосніжним вбранням.
Якщо ви придбали сукню за кілька тижнів до весілля, можна домовитися з салоном про тривалому зберіганні. Так ви зможете забрати його за кілька днів до свята вже в ідеальному стані і не будете ламати голову над тим, де його зберігати так довго.
При покупці уважно огляньте сукню. Воно повинно бути ідеально чистим. Непомітні на перший погляд плями з часом можуть потемніти і зіпсувати зовнішній вигляд наряду. Ви можете здивуватися, вивчаючи каталог і фото весільних суконь до покупки - яким чином працівникам салону вдається розгладити неслухняні тканини спідниць і не залишити на них жодної складки? Все просто: у розпорядженні салонів є вертикальні відпарювачі, які за кілька хвилин здатні відпрасувати сукню і навіть очистити його.Вам не вдалося зберегти первозданний вигляд наряду, і він трохи пом'явся? Не біда. Отпарьте його праскою, не торкаючись до самої тканини, або злегка побризкайте водою з пульверизатора. Воно буде виглядати як нове.
Не варто зберігати весільну сукню в целофановому пакеті. Штучний матеріал чохла не пропускає повітря і не дає тканини дихати. В результаті плаття може зіпсуватися. Незважаючи на це, чохол - це незамінна річ. Щоб зберегти, а не зіпсувати плаття, пошукайте в магазинах тканинні або комбіновані зразки.
Якщо ви зберігаєте сукню будинку, подбайте про те, щоб воно вільно висіло у шафі. Прослідкуйте також, щоб його поділ не впирався в дно шифоньєра. Будьте обережні, якщо у вас вдома є кішки. Слідкуйте, щоб їх кігтики не зачепило за повітряну спідницю або фату.
Урочисті заходи закінчилися, і прийшла пора наводити порядок. Прибравши на місце посуд, косметику, взуття та костюм нареченого, подбайте і про своє плаття. Його вже не обов'язково вішати в шафу. Якщо ви не хочете продавати наряд, то його можна скласти і прибрати в антресолі. А щоб не пошкодити і не зім'яти матеріал, підберіть для сукні спеціальну коробку. Покладіть в неї цигарковий папір, щоб клей від коробки не потрапив на тканину, і акуратно складіть у нього наряд. Тепер ви будете знати, що сукня в цілості й схоронності.