Ви ніколи не замислювалися над тим, який найпопулярніший напій на нашій планеті? А дарма. Адже це питання досить цікавий, і, що характерно, представник кожного народу відповідає на нього по-різному. Звичайно ж, у відповіді звучить національний напій. Запитати, наприклад, француза. Він скаже, що найпопулярніший напій - це вино. Дійсно, Франція славиться на весь світ своїми винами. А якщо запитати російської, то він, безсумнівно, назве горілку. Можливо, ви здивуєтеся, але горілка - це чисто російський продукт. Звичайно, вона є і в Європі, і в Америці, але абсолютно відрізняється від російського оригіналу. Багато іноземців одностайно сходяться на тому, що горілку можна пити тільки в російських ресторанах. Або ось, наприклад, японці. Частина з них на питання про найпопулярніший напій також може назвати горілку. Японія - це батьківщина саке. Якщо хто не знає, саке - це рисова горілка, і її роблять виключно японці. Але більшість японців все-таки назвуть інший напій, який, на їх думку, є найпопулярнішим. Це чай, і вони будуть праві.

Дійсно, може ви й не звертали на це увагу, але саме чай є в кожній родині. Саме на чашку чаю запрошують у гості. В Японії взагалі існує особлива церемонія для прийняття чаю, правила якої дотримуються століттями. Сьогодні на полицях магазинів можна побачити величезну кількість чаю: чорний, зелений, з добавками, з шматочками фруктів. Загалом, все, що душа забажає. Він може бути проведений в Росії, Англії, Франції. Але, в будь-якому випадку, що б не було написано на упаковці, в 99 випадках з 100 даний чай вирощений в Індії. Саме ця країна прославилася кращими сортами чаю, які популярні в усьому світі. Для того, щоб чай мав ароматний смак і запах, йому необхідна велика кількість тепла і світла.


А також особливі кліматичні умови. Індія є ідеальною країною для вирощування цього чудодійного напою. Але вона не єдина. Дуже популярні в російськомовних країнах чаї, вирощені в Криму. Правда, вони абсолютно відрізняються від індійського чаю. Смак, запах, зовнішній вигляд рослин і, до того ж, кримські чаї є цілющими. Вони тонізують, зміцнюють організм, підтримують роботу серця, допомагають при перепадах тиску. Серед усього розмаїття чаїв є ще один, який багато хто з вас напевно добре знають, вживають і, більше того, самі вирощують! Мова йде про м'яті! Так-так, саме тієї самої м'яті, яка росте у нас на городах, яка знайома всім добре з самого дитинства. М'ята також має чимало цілющих властивостей, і про це прекрасно знають в лабораторіях компанії Vivasan.

Компанія Vivasan відома як фірма, що випускає якісну і корисну продукцію, вирішила порадувати споживачів якісним і корисним чаєм. Вашій увазі пропонується Зелений чай з м'ятою перцевої. Він складається з двох компонентів. Перший - це високоякісні листя зеленого чаю, вирощеного в Азіатських країнах під спекотним сонцем. Другий компонент - це наша вітчизняна м'ята. Змішавши ці два компоненти, ви відчуєте унікальний, неповторний ніжний смак. І перший, і другий компоненти спрямовані на зміцнення людського організму. Щоденне вживання такого чаю дозволить вам не тільки відчувати себе бадьорим і зберігати активність протягом дня, але також справлятися з різними захворюваннями, типу застуди. Популярність зеленого чаю з м'ятою зростає з кожним днем. Люди, які одного разу спробували цей напій, відмовляються від тих чаїв, які вони вживали раніше. Приготування його дуже просте. Достатньо лише кинути ложку заварки в окріп і дати напою можливість настоятися.