А чи знаєте ви, як правильно вибрати ортопедичну подушку?

На даний момент існує така кількість різноманітних фірм, що пропонує широкий асортимент ортопедичних подушок, що мимоволі виникають сумніви з приводу дійсно цілющих і профілактичних властивостей подушки. Думаю, перед багатьма не один раз ставав питання: "А може це все реклама, щоб виманити у мене по більше грошей?". Давайте розберемося.

Якщо покладатися на думку кваліфікованих медиків-остеопатов, то всі, як один стверджують, що ортопедична подушка - це саме те, що потрібно, для підтримки здоров'я. Захист своїх рекомендацій вони засновують на фізіологічному будові нашого тіла.

Користь ортопедичної подушки

Справа в тому, що будова хребетного стовпа передбачається прямолінійним, а артерії, розташовані паралельно шийних хребців забезпечують кровопостачання головного мозку. У разі порушення прямолінійною фізіології відбувається надлишкова флексія хребта, що призводить до симетричного порушення, або зниження кровотоку, по хребетної артерії. А це, у свою чергу, провокує різного роду дисфункції організму: головні болі, хропіння, остеохондроз і навіть може призвести до інсульту.

Ортопедичні подушки були розроблені саме для того, щоб підтримувати і стабілізувати становище різних відділів хребта. Саме тому існують моделі з різними функціональними навантаженнями: для сну, для працівників офісу, мандрівників, автомобілістів і т.д.

Цікавий той факт, що подушки настільки безпечні і результативні, що немає вікових обмежень у використанні.


Наприклад, існують спеціальні подушки для немовлят, які запобігають розвитку патології потиличної частини голови.

Крім того, на даному етапі розвитку виробництва ортопедичної продукції, можливо, підібрати модель з урахуванням фізіологічних характеристик будови вашого тіла, а також підібрати зручний для вас наповнювач, що буде, безсумнівно, на руку алергікам та людям з підвищеною збудливістю нервової системи. Про те, яких правил слід дотримуватися, щоб вибрати "правильну" подушку читайте тут. А поки давайте поговоримо про особливості цього корисного предмета.

Наповнювач для ортопедичних подушок

Існують три основні групи синтетичних наповнювачів. Чому синтетичних? Так як натуральні матеріали (пух, перо і т.д.) провокують розвиток шкідливих мікроорганізмів, кліщів та інфекційних бактерій.

1. Подушки з натурального латексу. Характеризуються легкістю, пружністю і доступністю відносно цінової політики. До того ж вони повторюють форму тіла.

2. Подушки з ефектом пам'яті. Головною відмінною особливістю такого роду подушок є чуйна реакція на тепло людського тіла і чиниться тиск. Також слід сказати, що ці моделі, при зміні положення, швидко відновлюють форму.