Ну от, всі зовнішні вимоги шкільного ранця дотримані - і ви вже розглядаєте легкий ранець з ортопедичною спинкою і світловідбивачами. Що ж ще важливо? Подивимося на якість!

Тканина краще нейлон або поліестер. Вибирайте легку водонепроникну тканину, яку можна мити - адже користуватися виробом буде дитина! Водонепроникним має бути і дно, і додатково мати ніжки із пластику, щоб можна було ставити рюкзак на землю, в калюжу або в сніг. Всі кишені повинні бути з клапанами - для захисту від негоди.

Категорично виключаються будь задирки або відколи - все те, що може поранити дитину.

Канти і шви - рівні, акуратні, добре оброблені. Блискавки і замки також надійні та зручні. Краще всього, якщо дитина сама спробує їх відкривати і закривати. Він не повинен нічим поранитися або прищемити палець.

Ранець потрібен з достатньою кількістю зовнішніх кишень і внутрішніх відділень, щоб можна було розмістити все необхідне, і для всього було своє місце.

Обов'язково приміряйте ранець. Вірніше, не ви, а дитина. У цьому випадку не вийде сюрпризу, зате можна буде бути впевненим покупці.


Отже, нижній край ранця повинен бути на рівні попереку, верхній - бути на одній висоті з плечима, а ширина в ідеалі дорівнює ширині плечей. При цьому сам ранець повинен щільно прилягати до спини. Спробуйте порегуліровать лямки, враховуючи те, що носити ранець треба з різною одягом. Ніколи не купуйте ранець "на виріст" - зіпсовану поставу виправити дуже складно!

І нарешті, два важливих чинники - це зовнішній вигляд ранця і його ціна. Не секрет для будь-яких батьків, що дітям не все одно, з чим ходити в школу. Звичайно ж, визначитися із забарвленням потрібно дати самій дитині, попередньо обравши модель. Благо, зараз можна знайти одну і ту ж модель в різному дизайні.

Ціна .. Так, вартість якісного ранця буде не такою вже маленькою. Але, ранець купується на рік, а може бути і на два. До того ж, здоров'я вашої дитини важливіше 3000 рублів (середня ціна на якісний рюкзак). Тим більше, що виправлення можливих проблем зі здоров'ям буде коштувати набагато дорожче!

Здоров'я вашого першокласника, а значить, і ваш спокій - у ваших руках!