Ще не так давно бірюзові тіні для очей і підводка вважалися чи не втіленням всього самого вульгарного в макіяжі. Проте часи змінюються ...

Цього року "очі - як бірюза" стали хітом сезону, особливо літнього. Мовляв нагадує такий макіяж про синьому морі, блакитному небі і про літо взагалі ...

Гвен Стефані, Джессіка Альба і Ембер Райлі вже продемонстрували всім, що особисто вони бірюзові очі не вважають вульгарністю.

Для того щоб ваші очі не нагадували про важкі будні радянських продавщиць (які чомусь любили фарбувати очі бірюзовим), потрібно ретельно підбирати свій мейкап.

Так, для світлої шкіри ідеально підійде вінтажний макіяж в стилі 70-х: нанесіть рідкі блакитні тіні і розмажте строго по століттю, не виходячи за його межі.


Підводка для очей повинна бути в точності такого ж кольору, якщо ви вирішили зробити очі ще виразніше. Коралова губна помада довершить ваш образ.

Для засмаглої шкіри можна додати трохи синього кольору. Синя підводка - навколо очей і поєднання блакитних із золотистими тінями зроблять ваші очі чарівними. Губи бажано зробити блідими, щоб вони не відволікали від пишноти на очах.

Бірюзові оченята - це для сміливих. Тобто - для вас! Дерзайте!