Люди, у яких кожна хвилина зайнята якоюсь справою, набагато щасливіші за тих, у кого ціла безодня вільного часу.

Згідно з останніми дослідженнями, опублікованими в Journal Psychological Science, нероби відчувають себе набагато найнещасніші, ніж ті, у кого немає вільного часу.

З одного боку, здавалося б, багато людей мріють про відпочинок і в довгі години роботи розмірковують над тим, чим займуться на дозвіллі. Але з іншого боку, вчені довели, що байдикування добре в міру, і вже через тиждень більшість нероб починають розуміти, що таке нудьга.

Тим, хто залишилися на час не доля і відчувають себе нещасними з цієї причини, вчені радять звернути погляди на інші сфери діяльності.


Наприклад, залишившись без роботи, можна піти вчитися, освоїти спеціальність, протилежну тієї, до якої ви звикли. Заняття спортом також піднімають бойовий дух. А там, дивись, знайдеться нова робота, більш цікава, ніж раніше.

Головне, кажуть дослідники, які не розкисати і не піддаватися нудьзі. Заповнюйте свій графік якомога щільніше. Незабаром ви побачите, що за день можна переробити набагато більше справ, ніж ви думали раніше. І нудьзі просто не буде місця.