Відвідувачі сайту Revolve Clothing висловилися з приводу занадто худий моделі, що представляє одяг. Інтернет магазину довелося відмовитися від послуг Елі крендель і вибачитися перед клієнтами.

На всіх фотографіях модель виглядає нездорової, і це обурило відвідувачів сайту Revolve Clothing, вони були стурбовані тим, що дівчина хвора на анорексію.

Елі крендель стала відома після реаліті шоу The city і там теж висловлювалися занепокоєння з приводу її ваги. Після того як їй неодноразово натякали і просили зайнятися собою, дівчина вирішила вийти з шоу, повідомивши, що вона хоче попрацювати над собою і своєю кар'єрою.

Як видно, робота ця не пішла їй на користь, і її нова поява в модному сайті, який ставить своєю метою продаж одягу, швидше, викликало зворотний ефект.

Жінки, що заходили на сайт, не побачили модний одяг, а помітили лише модель, яка викликала тільки стурбованість.


Одна з відвідувачок написала в коментарях про те, що сама була хвора на анорексію, і ці фотографії викликають у неї погані відчуття.

Сайт розмістив своє вибачення і підтримав заклопотаність здоров'ям Елі і навіть пообіцяв, що вони візьмуть участь у тому , щоб вона поправилась (набрала вагу).

Тепер дівчині вже точно доведеться попрацювати над собою, інакше з такою репутацією їй не знайти роботу моделі.

Скарлет спеціально для журналу Жіночі новини