Сучасний дерев'яний будинок - це не похилена хатинка, складена з колод. Це просторі котеджі, які можуть бути навіть двоповерховими. Більш того, знавці будівництва з дерева стверджують, що дерев'яними можуть бути не тільки вдома, але й мости і навіть стадіони.

Для обговорення будівництва сучасних дерев'яних споруд, в травні цього року відбудеться конференція Асоціації дерев'яного домобудівництва. Конференція пройде в Санкт-Петербурзі з 19 по 20 травня. Крім обговорення таких нагальних питань, як будівництво сучасних багатоповерхових будівель і міських об'єктів з дерева, на конференції планується ознайомлення з прикладами російського зодчества.

Будівництво будинків з дерева з кожним роком стає все популярнішим в Росії, особливо це стосується дач і заміських котеджів.


Популярність дерев'яних будинків компанія "Ріфт-М", чиєю спеціалізацією якраз є будинки з бруса, пояснює екологічністю цього матеріалу і особливою атмосферою, яка створюється всередині такого будинку.

При цьому з дерева будують не тільки заміські будинки, як цей:

Але й цілі студії, як у цього британського художника, який у лісі побудував собі ось такий "шпаківню" і працює тільки в ньому: