Піклуючись про довкілля, в якій буде рости ваша дитина, ви можете перейти на екологічні товари. Наприклад, купувати одяг для малюка з органічних тканин та екологічні іграшки, є навіть підгузники багаторазового використання.
Заради чистого повітря для майбутнього покоління недостатньо сортувати сміття і є органічні продукти.

Що якщо пожертвувати комфортом, до якого ми вже встигли звикнути і, наприклад, почати використовувати багаторазові підгузки?
Необов'язково повертатися до пелюшкам, існують підгузники багаторазового використання, і цей бренд стає все більш популярним.

На вигляд вони нічим не відрізняються від всім відомих - памперсів. Вони виробляються з приємною фланелевою тканини з застібкою-липучкою. З досвіду мам, які використовували екологічні підгузники, від них немає почервонінь або алергій, на відміну від звичайних памперсів, які виробляються з хімічної сировини, вони нешкідливі для природи. Тільки не забудьте запастися терпінням і органічним порошком для прання таких екологічних підгузників.

Якщо ви вирішили допомогти зберегти планету, а при цьому ще й захистити свого малюка, то frugi - дитячий одяг - це те, що ви шукали.


Британський бренд Frugi випускає одяг з органічної бавовни, тканина дуже ніжна і м'яка на дотик, вашому малюкові буде дуже зручно в таких дрібнички. Наприклад, нічні піжамки або штанці на виріст, які можна буде підвертати, коли дитина підросте.

Органічна одяг не фарбується отруйними речовинами, бавовна м'якше і краще витримує прання. Така тканина не викликає подразнень, бавовна вирощується без використання пестицидів і хімічних добрив.
Купівля іграшок та меблів теж змушує замислитися, адже виробництво пластикових іграшок згубно для природи і шкодить здоров'ю дитини. А дерев'яні іграшки містять природний клей і малюкові вони більш приємні на відчуття, ніж іграшки з пластику.

Не можна не помітити, що збереження екології вигідно всім нам. Екологічні товари найчастіше служать довше, і на них виросте більш здорове покоління.

Скарлет спеціально для журналу Жіночі новини