Якщо ваша мрія про покупку заміського будиночка втілилася в реальність, варто відразу ж подумати про благоустрій присадибної ділянки.

Прекрасно, якщо ви придбали будинок на ділянці, ландшафтний дизайн якого повністю вас задовольняє. Але частіше буває зовсім навпаки і, як і багато інших господині, вам захочеться внести свою лепту в облагороджування території. Нижче наведемо кілька порад, які можуть допомогти у ваших починаннях.

Основа комфорту і затишку присадибної ділянки - "правильний" ландшафтний дизайн, який максимально задовольняє вашим вимогам і перевагам. Щоб озеленити територію, зовсім не обов'язково чекати кілька років, поки виростуть чагарники, дерева та інша рослинність. Сьогодні в магазинах, що спеціалізуються на постачанні рослин для присадибних територій, можна придбати навіть крупномери - дорослі дерева, які зазвичай пересаджують на молоді ділянки. Рослини потрібно підбирати з урахуванням особливостей клімату регіону, в якому ви проживаєте. Ми рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівця, який допоможе підібрати живу зелень під ваші потреби.

Приклади ландшафтного дизайну можна подивитися в спеціалізованих журналах або на сайтах. У мережі досить багато інформації про те, як підходити до розробки дизайну присадибних ділянок, тому, якщо є бажання звалити такий непростий труд на свої плечі, допоміжні матеріали знайдете без праці.


Якщо ж кошти дозволяють звернутися за допомогою до професіонала, не варто економити - досвідчений майстер завжди доб'ється кращого результату, ніж дилетант.

Ще один дуже важливий елемент комфорту дачної ділянки - меблі. Як показує практика, багато хто з нас вибирають меблі для дачі, керуючись виключно ціновим фактором. Такий підхід не зовсім вірний, оскільки до уваги потрібно брати ряд інших змінних. Наприклад, подумайте про те, де ви будете зберігати дані вироби в осінньо-зимовий період. Габаритні і важкі лави, стільці і столи з кованого металу виглядають шикарно, але вони мають велику вагу, а тому їх незручно переносити з місця на місце. У цьому плані плетені продукція здається куди більш практичним і цікавим варіантом. Дачні меблі повинна бути легкою, довговічною і стійкою до впливу таких зовнішніх факторів, як волога і сонячні промені.

Розроблений професіоналом ландшафтний дизайн і правильно підібрані меблі - запорука комфорту і затишку заміського ділянки. Ми впевнені, що вам вдасться створити на своїй дачі розташовує до відпочинку атмосферу.