Навесні і влітку особливо сильно хочеться поновлення у своєму житлі або на дачі. Однак вас уже не влаштовує просто перефарбувати стіни в інший колір? Що ж, є й інші способи "оживити" обстановку.

Ми знайшли кілька хорватських будиночків, які можуть надихнути вас на власні дизайнерські експерименти. Чому саме хорватські? У цієї країни багата архітектура і мальовнича природа. Багато іноземців із задоволенням купують нерухомість в Хорватії саме через чудесних видів і чудового клімату.

Але й тут є такі ідеї для дому, які помітні відразу.

Почнемо з вікон. Чи це двері?

Цей будинок хорватські дизайнери Tomislav? Urkovi? і Zoran Zidari? створили для молодого подружжя, які хотіли великі вікна.

У підсумку вийшли величезні вікна, більше схожі на двері, але при цьому будинок не перетворився на вітрину, що демонструє все, що в ньому відбувається.

Ще один будиночок в Хорватії демонструє нереально великі вікна. Завдяки їм, кімнатах забезпечений денне світло і шикарний вид на вулицю.

Чи не ризикуєте зайнятися перестановкою в архітектурному масштабі? Тоді пропонуємо ідею іншого хорватського дизайнера: світяться перила.

Дизайнер Зоран Сунжіч поєднав перила і лампи, справедливо вирішивши, що тримати їх разом - занадто марнотратно.


І хоч ця ідея поки вважається лише дизайнерською концепцією, її творець впевнений, що в майбутньому перила будуть саме такими.

Ну а якщо і ця ідея здається занадто нездійсненним і екстравагантної, що ж, повернемося до фарбування будинку. Незвичайною ...

Цей будинок був пофарбований в чорний і білий кольори на честь померлого улюбленця родини - далматинця Бінго. Власники цього будинку кажуть, що спочатку побоювалися: що скажуть сусіди? Але сусіди поставилися до цієї ідеї прихильно, і незабаром будинок, пофарбований під далматинця, став місцевою визначною пам'яткою.

Так що не бійтеся експериментувати з кольором і світлом.