Перехід з зими на літо наше волосся помічають не тільки тому, що ми знімаємо теплі шапки. Сонце та гаряче повітря роблять сильний вплив на волосся. Як змінити догляд за волоссям влітку, щоб допомогти їм?

Розібратися в цьому питанні нам допоможе салон краси в Купчино, чиї майстри знають все про догляд за волоссям.

Перше, що потрібно зробити - це змінити шампунь. Влітку ми, як правило, моєму голову частіше, від чого волосся стає сухим і схожими на дріт. Тому вибирайте більш м'які шампуні з низьким вмістом сульфатів. У салонах краси і зовсім пропонують мити голову сумішшю з трьох частин кондиціонера і однієї частини шампуню.

Наступна порада від стилістів: не фарбуйте волосся перед поїздкою на море. Ви не просто марно витратите час і гроші, але ще й зіпсуєте власне волосся. По-перше, під дією ультрафіолетових променів колір все одно стане зовсім не тим, як ви хотіли, а по-друге, компоненти фарб разом з жаркими променями сонця висушать ваше волосся сильніше.

Тому так званий стиль "Омбр ", з переходом від світлих фарбованих кінчиків до темних коренів, буде в самий раз.

Цей тренд" непрофарбовані коренів "модний нинішнім влітку, так що ви не прогадаєте, відклавши фарбу для волосся до осені.


Крім того, такі літні головні убори, як бейсболки і капелюшки, відмінно приховають незабарвлену маківку.

Придбайте на літо сухий шампунь, завдяки якому волосся завжди будуть мати вигляд чистих і свіжих. Його просто потрібно нанести на волосся, і вичесати через деякий час. Для такої нехитрої процедури підійде майже будь-яке місце і час, так що ви завжди будете мати можливість освіжити волосся за п'ять хвилин навіть в поїздці.

Чи не цурайтесь будь-яких головних уборів, які вбережуть голову від сонячного удару, а волосся - від пересихання.

Власницям кучериків стилісти рекомендують влітку розбавляти гель для волосся такою ж кількістю кондиціонера.

І остання порада: мийте голову на ніч, дозволяючи волоссю сушитися природним чином. Таким чином вони не будуть страждати від фена, а вам вранці залишиться лише укладка. Яка, до речі, пройде легше, якщо ви попередньо збризніть волосся водою.