Наша шкіра, вимагає вологи, щоб нормально жити.

Як дізнатися, скільки потрібно провести зволожуючих процедур, щоб "напоїти "свою шкіру, але не до перенасичення? Щоб зрозуміти це, необхідно розібратися в механізмах, що сприяють зволоженню і підживленні шкіри.

Існує дві основні системи, які підтримують водний баланс шкіри:
1. Система внутрішнього зволоження
2. Система зовнішнього зволоження
Коли водний баланс шкіри в нормі - і вигляд у неї хороший, вона матова, гладка, без шелушащихся плям і зморшок.
Зневоднення шкіри - явище, яке залежить від багатьох впливів. Неправильний догляд, зазвичай, призводить до того, що "вимиваються" з шкіри утримують вологу речовини.

Натуральний зволожуючий фактор шкіри з віком знижується. Витончення рогового шару, яке викликане внутрішніми і зовнішніми причинами (стресами, захворюваннями, поганою екологією, і т. Д.), Призводить до випаровування вологи з поверхневого шару шкіри.

Порушення обміну в організмі ненасичених жирних кислот провокує порушення виробництва в епідермісі ліпідів, зокрема, керамідів, а саме вони і захищають шкіру від шкідливого впливу зовнішнього середовища.

При потужному ультрафіолетовому випромінюванні, різких перепадах температури, нездорової екології та багатьох інших, досить часто зустрічаються проблеми, різко збільшується навантаження на шкіру, волога активно випаровується з неї.


Якщо ж навантаження будуть постійними - то зрозуміло, якими будуть втрати вологи, а як наслідок, і втрата зовнішнього вигляду шкіри.

Можливо Чи з цими шкідливими впливами впоратися? Чим нашій бідній шкірі може допомогти сучасна косметологія?

Косметологія, на жаль, ще не вміє стимулювати штучно підтримання зсередини водного балансу. Наука, поки не в змозі посилити процес, що йде в нашому організмі за допомогою гіалуронової кислоти. І для того щоб збільшити до епідермісу надходження води з судин, ми тільки можемо випивати в день не менше 1 л мінералки, в надії на те, що наш організм сам в стані "утилізувати" її.

Але косметологія вже навчилася утримувати на поверхні шкіри вологу, двома способами:

1. Замісна терапія: в засоби, які використовуються при цьому методі, включаються склади утримують вологу, метою яких є відновлення натурального зволожуючого фактора в роговому шарі.

2. Зовнішній щит: на поверхні шкіри створюється у вигляді плівки, яка перешкоджає з нижніх шарів епідермісу випаровуванню вологи.