Останні опитування показали, як сильно сучасна жінка залежить від косметики:

Кожна третя жінка не виходить з дому ненакрашенной, навіть якщо вона просто вирішила викинути сміття. А все тому, що в одній тільки Британії 8000000 мешканок не відчувають себе досить впевнено, якщо вони не нафарбовані.

Шість з десяти жінок відмовилися йти на роботу ненафарбованими. А деякі не можуть показати без косметики навіть вдома: кожна десята жінка зізналася, що обов'язково фарбується з ранку і не дозволяє своєму партнерові бачити її без косметики. Більше того, вчені підрахували, що дівчата в середньому вичікують 2 з половиною місяці - перевіряють фортеця відносин - а вже потім показуються новому бойфренду без косметики. Більше половини впевнені в тому, що вони б не привернули увагу чоловіка, якби на їх обличчі не було туші і губної помади.

Дослідники вважають, що для сучасної жінки процес "мейк-апу" став важливою частиною денного розпорядку, тому шанс бути побаченої без косметики деяких надто чутливих дам навіть лякає.

- Користування косметикою і її покупка - це не примха , це надання жінкам впевненості в собі, в тому, що вони можуть домогтися якогось успіху в житті.

"Бойова розфарбування" особливо важлива для працюючих жінок, так як кожна четверта впевнена, що без достатньої кількості косметики на обличчі вони не доб'ються підвищення, а 37 відсотків свято вірять у те, що їм зроблять зауваження про те, що вони "не стежать за собою", якщо вони з'являться на роботу ненафарбованими.

Багато жінок впевнені в тому , що люди судять про них саме по зовнішності, а вже потім звертають увагу на їх розум і характер, тому парфумерія та косметика оптом - це обов'язкові покупки чи не кожної другої представниці прекрасної статі, які не проходять повз новинок, що обіцяють зробити їх ще прекрасніше .

Правда, сильно залежачи від косметики, більшість жінок не звертають на термін придатності тієї ж туші для вій.


У більшості косметичек обов'язково є який-небудь прострочений продукт, а його власниця навіть не знає про це, або продовжує користуватися ним, вважаючи, що особливої шкоди від цього не буде.