В останній місяць літа вже можна підвести деякі підсумки літніх трендів.

У нас є список модних літніх тенденцій, які можна було помітити не тільки на вулицях великих міст усього світу, а й на подіумах.

Волосся

Той самий "художній безлад" перейшов з подіумів на вулиці, і багато дівчат вже навіть не соромляться своїх кучматої волосся. Більше того, стилісти все частіше чують питання про художній безлад - як створити? Найголовніше для спекотного літа - для створення художнього безладу на голові не потрібні ніякі косметичні засоби.

Ще одна традиційна мода на волосся, без якої літо не було б річним: освітлення волосся, щоб у волоссі ще довго танцювали сонячні відблиски.

Губи

Всілякі відтінки рожевого були особливо популярні.


Хоча сміливі яскраві відблиски зустрічалися рідше, ніж кольори, наближені до натуральних. Блиски для губ, що роблять губи блискучими і привабливими, але не втрачають природності - найпопулярніша річна косметика для губ.

Очі

Популярний "смокі айз" був весь рік безпрограшним рішенням для тих, хто хотів убити з першого погляду. Але у найспекотніші літні дні з'ясувалося, що краще обійтися без "бойовий" розмальовки. А вся біда - в тому, що від спеки туш і підводка можуть потекти. Тому на літо "природний" макіяж став чільним.

Нігті

Яскраві кольорові нігті - хіт нинішнього літа. Вони привертають увагу і виглядають просто приголомшливо.