Зростаюче щороку кількість автомобілів на дорогах, пробки і забруднене повітря наводять на думки про те, що іноді можна обійтися і без "залізного коня". Коли особистий автомобіль не потрібен?

1. Жителі великих міст знають, що діється на дорогах в "години пік". Коли ви з ранку відправляєтеся на роботу або навчання по маршруту, який переобтяжений автомобільними пробками, можливо, доцільніше пересісти з особистого авто в громадський транспорт, а свою машину залишити в гаражі. Таким чином, ви не тільки допоможете "розвантажити" дороги, а й доберетеся до роботи набагато швидше, особливо якщо поїдете на метро.

2. Ви зібралися в гості, де неодмінно доведеться "підняти келих" за чиєсь здоров'я. Відмовитися випити за здоров'я винуватця торжества - образити його, а, випивши навіть зовсім небагато, за кермо вже краще не сідати. Вже краще відразу їхати в гості на автобусі, а для того, щоб дістатися потім до будинку, викликати таксі. Жителі Москви можуть скористатися послугами компанії "Таксі 740", яка працює цілодобово і завжди готова забрати клієнта з будь-якої точки міста. Зрозуміло, вирішивши не сідати за кермо в цей вечір, зовсім не потрібно захоплюватися алкоголем.

3. Коли ви відлітаєте в подорож, в аеропорт краще їхати на таксі. Викликавши таксі, ви позбавляєте себе від думок про те, як доїхати до аеропорту, як не запізнитися на літак і де залишити автомобіль.


Як би добре ви не знали місто, більшість таксистів знають маршрут краще вас і зможуть доїхати до аеропорту швидше. До того ж, водій таксі буде краще стежити за дорогою, ніж ви, замислившись про майбутній перельоті і всім, що з ним пов'язано.

4. Прилетівши з подорожі додому, теж краще викликати таксі в аеропорт. Звичайно, приємно, коли вас зустрічають друзі і родичі, але не завжди літак прилітає точно в призначений час, та й проходження митниці і паспортного контролю, не кажучи вже про отримання багажу, може зайняти значно більше часу, ніж ви планували. Вже краще викликати таксі і самостійно покинути аеропорт, не сподіваючись на те, що вас зустрінуть. Можна викликати таксі і заздалегідь, спланувавши час прильоту. В "Таксі 740", знаючи номер вашого рейсу і попереднє час прильоту, будуть уточнювати всю інформацію про прибуття літака, так що, при виході з будівлі аеропорту, вас вже чекатиме машина.

Ці причини досить вагомі для того, щоб залишити свій автомобіль будинку і відправитися в дорогу без нього. А є ще й цілий список причин, менш важливих, але більш приємних. Таких, як, наприклад, прогулянка на свіжому повітрі з коханою людиною або можливість покататися на велосипеді ...