Співачка Адель, яку багато хто вважає "золотим голосом" Великобританії, може втратити свій голос назавжди, якщо серйозно не займеться своїм здоров'ям.

Протягом цього року 23-річна співачка кілька разів скасовувала концерти через проблем з голосом. Гастрольний тур по Америці, де Адель повинна була дати більше 10 концертів, вдруге переноситься на невизначений час, а сама співачка на своєму сайті вибачається перед шанувальниками.

Вона пише про те, що, незважаючи на виконання всіх приписів, її голосові зв'язки відновлюються набагато повільніше, ніж вона очікувала, а лікарі лякають її втратою голосу назавжди, якщо вона серйозно не займеться своїм здоров'ям.

За останні місяці Адель перенесла два крововиливи на голосових зв'язках, які, за її власними словами, "вимкнули голос".

"У мене абсолютно немає вибору, окрім як ретельно і повністю відновлюватися," - написала Адель, - "або я ризикую пошкодити голос назавжди.


Я вірю, що ви знаєте , як сильно це засмучує мене, як серйозно я до цього ставлюся, і як сильно я цим засмучена і розчарована ".

Можливо, для початку їй потрібно просто кинути палити?

Нагадаємо, що Адель є однією з найпопулярніших співачок у світі, володаркою платинового альбому і безлічі музичних нагород. А на батьківщині її популярність така, що один музичний магазин заборонив програвання її пісень у своїх стінах, тому що покупці занадто часто слухали їх.