Ми часто судимо про оточуючих, спираючись на їх зовнішній вигляд. Але це не означає, що ви повинні постійно думати про те, яке враження ви робите на людей. Приклавши невелике зусилля, ви зможете стати більш популярною і успішною.

Ви не знаєте з чого почати роботу треба собою? Дайте відповідь на нижченаведені питання максимально чесно, не намагаючись вгадати, який же відповідь "правильний". Чим відвертіше ви будете, тим більше користі це принесе вашій самооцінці у підсумку.

1. Ваше волосся найчастіше:

а) розпущені;
б) зібрані тому.

Дуже довга чубчик або бічний проділ, який закриває півобличчя, можуть бути вашою даниною моді, але часом це означає, що ви намагаєтеся щось приховати: зморшки, прищик або ж просто дискомфорт, який ви відчуваєте в суспільстві. Жінки, які не впевнені в собі або комплексують через стан шкіри, часто ховаються за своїм волоссям. Незалежно від моди, жінка, яка впевнена в собі, найчастіше прибирає волосся з обличчя, тим самим демонструючи оточуючим те, чим нагородила її природа.

2. Ви вищипує брови?

Густі, невищіпанние брови, означають, що їх господиня вважає догляд за собою марною тратою часу. З іншого боку, занадто тонкі брови припускають тенденцію до надмірної концентрації на зовнішньому вигляді, що теж є нездоровим явищем. Можливо, ви не звертаєте на це уваги, але оточуючі завжди помічають недоглянуті або ж надто сильно вищипані брови. Знайдіть золоту середину, відвідуючи професіонала кілька разів на рік, або ж самостійно видаліть волоски, що вибиваються з ряду.

3.Зазвичай ваш макіяж:

а) майже непомітний, взагалі не використовую;
б) неяскравий, але його помітно;
в) щоразу щось оригінальне.

Як правило, коли ми хворіємо, у нас поганий настрій, ми втомлені або ж пригнічені, ми не використовуємо макіяж.


Рідко можна зустріти дівчину, впевнену в собі до такої міри, що вона щодня обходиться без макіяжу, адже навіть супермоделі, виходячи на вулицю, підфарбовуються. Правильне кількість макіяжу може здорово підняти самооцінку. Легкий або ж середньої інтенсивності макіяж говорить про те, що вам нема чого приховувати, вам комфортно. Яскравий макіяж може змусити навколишніх ворожити, а що ж ви намагаєтеся приховати. Не потрібно наносити на обличчя тонни косметики, але невелика кількість консілера, помада і туш для вій миттєво піднімуть вам настрій і підготують вас до підкорення вершин.

4. Зазвичай ви носите:

а) обтягуючий одяг;
б) вільний одяг.

Чим комфортніше вам у своєму тілі, тим вища ймовірність того, що ви будете носити одяг підкреслює фігуру. Якщо у вас худе обличчя, але ви постійно ходите в багатошаровій одязі, яка приховує ваше тіло (яке, швидше за все, теж худе), швидше за все, це індикатор того, що ви незадоволені своїм зовнішнім виглядом, хоча і не страждаєте від зайвої ваги. Соотвественно, якщо у вас повне обличчя, і ви носите мішкуватий одяг, це може означати, що ви намагаєтеся приховати набрані недавно кілограми. Висновок: одяг, зшитий по фігурі, незважаючи на ваші габарити, говорить про гордість за своє тіло і про високу самооцінку.