Короткі стрижки визнані наймоднішими зачісками минає. Не без допомоги знаменитостей, звичайно ...

Згідно з даними Гугл, стрижки Джастіна Бібера (Justin Bieber) і Емми Уотсон лідирують серед пошуку зачісок знаменитостей. І якщо 17-річний співак, підрізавши свої неслухняні патли, став виглядати всього лише трохи старше і серйозніше, то радикальні зміни в зовнішності "Герміони", відомої своїми пишними локонами, викликали справжній фурор, зробивши короткі зачіски неймовірно популярними.

Стилісти провідних салонів Лондона стверджують, що вперше з кінця 90-х до них звернулося так багато клієнток з проханням постригти їх волосся коротший.

Звичайно, було чимало любительок коротких стрижок і до Емми Уотсон, проте її поява з коротким волоссям вплинуло на тих, хто ще сумнівався, і допомогло їм зробити вирішальний крок у бік радикальної зміни іміджу - адже клієнткам салонів краси часто потрібна для прикладу якась знаменитість.

Ну а поки жінки не соромляться просити перукарів постригти їх "під Емму Уотсон (Emma Watson)", рідкісний чоловік зізнається, що хоче бути схожим на Джастіна Бібера.


Найчастіше вони пускаються в довгі і заплутані пояснення, що їх подружки хочуть, щоб у них були зачіски, як у Джастіна Бібера.

Стрижка Емми Уотсон зручна тим, що вона універсальна, і для неї існує безліч укладок, починаючи від гламурних відповідних для появи на червоній доріжці, і закінчуючи завзятими зачісками для менш урочистих випадків.

Втім, завдяки великій кількості коштів для укладання і фарб для волосся, можна створювати абсолютно немислимі зачіски, які точно не залишаться непоміченими на новорічній вечірці.