Ми часто читаємо і слухаємо різні поради по догляду за шкірою, деякі з них допомагають, а інші виявляються всього лише міфом. Кілька таких міфів ми, не без допомоги експертів, звичайно, зараз спробуємо розвіяти або підтвердити.

Міф: від стресу з'являються зморшки.

Правда. Дерматолог з Манхеттена Емі Векслер довела, що від стресу виробляється гормон, що погіршує колаген, який відповідає за еластичність шкіри. Постійний стрес і велика кількість цього гормону послаблює шкіру, їй стає складніше відновлюватися, і втрачається еластичність.

Міф: день на пляжі або відвідування солярію позбавляє від прищів.

Неправда. Сонце - оманливе. Година засмаги може тільки трошки посушити прищ, і він буде виглядати краще на наступний день. Але через день може з'явитися більше прищів і почервоніння. Таким запаленням шкіра може відреагувати на сонячні промені і стрес, викликаний ними. Тому, маючи проблемну шкіру, краще не захоплюватися засмагою.

Міф: зубною пастою можна вилікувати прищі.

Неправда.Вот придумав же хтось, що, намазав прищ зубною пастою, його можна швидше вилікувати. Зубна паста просто сушить шкіру, але вона не має нічого цілющого для неї. Для догляду за шкірою краще відвідувати салони краси і spa, а не мазати зубною пастою. Якщо ж потрібно підсушити прищ, то користуйтеся спеціальними засобами, призначеними саме для цього.

Міф: якщо видавлювати прищі, то на шкірі залишаться шрами.

Неправда. Потрібно тиснути дійсно сильно і глибоко, щоб з'явився шрам.


Але коли ви видавлюєте прищ, на цьому місці шкіра буде світліше, і це проходить повільніше, ніж сам прищ.

Міф: від зволожуючих засобів прищів буде більше.

Неправда. Шкіру потрібно зволожувати завжди. Навіть жирна шкіра потребує зволоження. Вугрі та запалення часто з'являються і від того, що шкіра надто суха. Просто вибирайте не дуже жирні зволожуючі засоби, і все буде нормально.

Міф: потрібно періодично міняти засоби для вмивання.

Неправда. Кожа не звикає до компонентів засобу для вмивання настільки, що це знижує їх ефективність. Іноді ефективність звичних засобів знижується, якщо вашій шкірі потрібні більш сильні засоби, але справа не в звикання, а у вікових або кліматичні зміни.

Міф: пілінг корисний для шкіри.

Правда. Декілька разів на місяць бажано робити пілінг, щоб видалити мертві клітини шкіри і стимулювати зростання нових клітин. Це сприяє свіжому і здоровому увазі.

Міф: чим дорожче засоби по догляду за шкірою - тим краще.

Неправда. Вартість косметики сильно залежить не тільки від її компонентів, але і від упаковки. Дорогі продукти часто просто виглядають краще за рахунок гарної упаковки, а скромні креми в аптеці можуть працювати не гірше.