Наша шкіра має властивість старіти під впливом часу та оточуючих факторів, до яких належить і харчування людини. Дивовижне відкриття зробили вчені - виявляється, жінкам протипоказано вживати в їжу шашлики! Вони наближають представницям прекрасної статі старість!

Фахівці косметологічної галузі довели, що будь-яке м'ясо, яке було приготовлено на багатті або мангалі, викликає раннє старіння шкіри у жінок, що виявляється в появі зморшок. У процесі приготування в м'ясних продуктах виділяються особливі речовини, що сприяють після їх потрапляння в організм людини склеювання молекул на клітинному рівні, через що пошкоджується еластин і колаген. Шкіра стає в'ялою, з'являються зморшки. Уникнути цього можна, якщо ретельно маринувати м'ясо перед приготуванням, а під час термообробки слід його рясно збризкувати рідиною.

Цікаво, що на кожен з'їдений старять шашлик знайдеться плиточка молодильної шоколадки! Як відомо, в будь-якому такому чорному ласощах завдяки високому вмісту какао-бобів є флаваноли - речовини, що уповільнюють старіння і підвищують насичення шкіри киснем.


Проте вчені з США створили омолоджуючий шоколад, що представляє собою висококоцентрірованную шоколадку. Особливий компонент даної розробки підвищує активний вплив фалванолов до двадцяти! раз. Саме тому шматочок омолоджувального шоколаду прирівнюється двом плитках звичайного. До речі, за смаком і виглядом між ними ви відмінностей не знайдете, а речовина-каталізатор абсолютно безпечно для здоров'я. Випустити у виробництво чарівне ласощі не дозволяє один нюанс - флавоноли погано накопичуються в нашому організмі, тому ще невідомо, чи буде збільшення їх активності та вмісту дійсно ефективним для омолодження шкіри людини. Дослідження тривають.

Так що милі дами, тепер після знатного пікніка або вилазки з шашличком ми законно можемо собі дозволити насолоджуватися шоколадом. Пару плиточок нейтралізують негативний вплив приготованого на вогні і з'їденого м'яса. Смачно жити не заборониш!

Серебрякова Анна спеціально для журналу Жіночі новини