Французька компанія kerastase відома своїми розробками в сфері косметичної продукції з догляду за волоссям. На даний момент компанія представляє велику кількість професійних лінійок, спрямованих на вирішення проблем з волоссям різного типу.

Популярною серед жінок стала лінійка R ? flection для догляду за фарбованим волоссям. Особливістю засобів R? Flection є технологія, завдяки дії якої відбувається відновлення волокон фарбованого волосся, що надає їм ефект дзеркального блиску.

Для людей з пошкодженими і ослабленими волоссям у компанії є спеціальне рішення у вигляді лінійки R? Sistance. Вже після декількох днів використання коштів стає помітний ефект. Волосся починають виглядати більш здоровими і сильними.

Виробляються компанією і засоби для сезонного догляду за волоссям. Всім відомо, що влітку на пекучому сонці волосся може вигоріти і стати ламкими і крихкими. Для вирішення цієї проблеми розроблена спеціальна серія засобів Soleil, призначених саме для цих цілей. До складу препаратів входять спеціальні добавки, що захищають волосся і шкіру голови від згубного впливу ультрафіолетових променів.

Не забуває компанія Керастаз і про представників сильної статі.


Для них розроблена індивідуальна лінійка HOMME, що включає гель і крем для шкіри голови. Застосування засобів чоловічий серії дарує волоссю свіжість і захищає від впливу факторів, що впливають на стан волосся.

Крім розробки лінійок косметики на всі випадки життя, kerastase надає послуги з консультування клієнтів. Стилісти компанії, що є найвищою мірою професіоналами у своїй галузі, допоможуть розібратися в різноманітті коштів компанії і підібрати саме ті, які дійсно необхідні клієнту.
Також за бажанням клієнта може бути розроблена індивідуальна програма, завдяки якій буде досягнутий максимальний ефект. Для клієнтів розроблені три програми, що відповідають індивідуальним потребам і фінансовим можливостям. Але якою б курс не вибрав клієнт, йому будуть надані послуги на найвищому рівні, згідно всім побажанням та індивідуальним особливостям замовника.

Компанія kerastase не стоїть на місці, постійно перебуваючи у творчому пошуку нових рішень для ще більш ефективного догляду за волоссям. Регулярно компанією проводяться презентації та семінари, на яких представляються новинки фірми і досвідчені фахівці діляться своїм досвідом і знаннями.