На що тільки не йдуть сучасні модниці, аби завжди виглядати сліпуче! Ми вже звикли до вістям про пластик особи, збільшенні грудей, нарощуванні волосся .. Новий хіт сезону - пластика стопи, щоб було зручніше ходити на високих підборах.

Постійно ходити на височенних підборах - це тяжка праця, який загрожує постійними болями в ногах і спині. Проте знайшлися "умільці" від пластичної хірургії, що пропонують зробити пластику ноги для більш комфортної ходьби на каблуках.

Що входить в цю косметичну процедуру - ретельно приховується. Однак журналістам з Wall Street Journal стало відомо, що проводиться так звана "Процедура Попелюшки", в яку входить укорочення пальців, корекція стопи і навіть пересадка жирових тканин на стопу, для більш м'якого кроку. І хоча ефект буде чисто косметичним, на ділі це - складна операція, яку не роблять в салоні краси між видаленням розтяжок лазером і педикюром.


Та й лікарі не в захваті від цього винаходу, який може навіть зашкодити.

Можливо модниці і будуть в захваті, проте лікарі-ортопеди вже б'ють тривогу.

- Наша місія - лікувати і виправляти недоліки, а не створювати ці самі недоліки на здорових ногах, - кажуть вони.

Так і постраждалі від такого "виправлення" вже знайшлися. Одна з пацієнток скаржиться, на болі в ногах після однієї пластичної операції і 6 операцій з виправлення її наслідків.

- Чи не слід було мені робити цю операцію, - говорить нещасна жінка, - я тепер ніколи не зможу ходити на каблуках і грати в теніс.

Що ж, спробуйте переконати в тому, що пластичні операції на ногах шкідливі Вікторію Бекхем, яка, за чутками, зробила "Золушкіна процедуру" ще в минулому році.