Для того щоб зберегти молодість і красу свого обличчя, недостатньо просто користуватися спеціальними кремами і іншими косметичними засобами для шкіри. Фахівці рекомендують жінкам також регулярно виконувати певні вправи для особи, які зможуть підтягти м'язи, підвищити тонус шкіри і стимулювати вироблення еластину і колагену.

Причому різновидів подібних вправ існує безліч, і тому одні представниці прекрасної статі вибирають для себе вправи для особи Грір Чайлдерс, інші дотримуються рекомендацій Керол Мадджіо і т.д. Однак ми розглянемо нижче найпростіші вправи для боротьби зі старінням, які зможе використовувати в своїй повсякденній практиці будь-яка жінка.

Як зберегти молодість особи?

Отже, ви зацікавилися, як зробити пружною шкіру обличчя і поліпшити його контури. У такому випадку, скористайтеся рекомендаціями, наведеними нижче. Вони допоможуть зміцнити м'язи обличчя і поліпшити тонус шкіри, забезпечити епідерміс необхідними йому поживними речовинами (за рахунок припливу крові), а також здійснити високоефективне омолодження обличчя. Найголовніше, робити такі вправи регулярно, і ви обов'язково помітите, наскільки вони ефективні.

Насамперед, розглянемо найбільш дієві вправи для овалу обличчя. Найпростіше з них виглядає наступним чином. Необхідно вдихнути побільше повітря і сильно роздути щоки, а потім щільно стиснути губи і постаратися рівномірно розподілити повітря в роті.

Потім слід покласти руки на щоки, накривши пальцями вуха, і сильно натиснути, одночасно напружуючи щоки і створюючи опір впливу. Тривалість однієї вправи 5 - 6 секунд, а повторити його необхідно десять разів. Причому слід зазначити, що описана вище процедура нерідко ставитися фахівцями до такої категорії, як вправи для обличчя від щік, оскільки допомагає значно зменшити їх обсяг.

Також будь-якій жінці, що піклується про свою красу, можна порекомендувати просту вправу від подвійного підборіддя.


Потрібно сісти за стіл і поставити на нього лікті, а підборіддя покласти на долоні. Потім за рахунок ліктів ви повинні будете піднімати підборіддя вгору і одночасно чинити опір цьому впливу. Повторіть кілька разів, а якщо ви чогось не зрозуміли, уважно розгляньте техніку виконання даної вправи на відео.

Ще кілька простих рекомендацій

Також, говорячи про найбільш ефективні способи поліпшення овалу обличчя і зміцнення м'язів щік, необхідно розглянути вправи для обличчя Керол Маджіо. Зокрема, зупинимося на одному з них більш докладно. Ви повинні широко відкрити рот таким чином, щоб він прийняв форму літери "о", а також притиснути губи до зубів. Вказівні пальці прикладіть до своїх нижніх століть і трошки натисніть. Посміхніться виключно куточками губ, а потім розслабте м'язи - це вправу слід повторити близько 40 разів, причому, якщо ви все робите правильно, то м'язи під подушечками вказівних пальців будуть помітно напружуватися.

На закінчення необхідно коротко розглянути вправи для скул особи. І найпростішим з них буде наступне. Ви повинні відкрити рот і притиснути обидві губи до зубів, а потім покласти пальці рук на вилиці і незначно потягнути шкіру. Робити це слід до тих пір, поки не з'явиться відчуття втоми м'язів. Причому, як і всі інші вправи, дана дія потрібно буде повторити кілька разів.

Використовуйте ці або інші ефективні вправи для зміцнення м'язів обличчя, і ви зможете довго обходитися без підтяжок, дивуючи оточуючих своєю молодістю і красою шкіри.