У цій новій технології застосовується неінвазивний спосіб лазерного лікування, який допомагає зменшити окружність талії, стегон, другого підборіддя, області рук. Вага в цьому випадку втрачається за рахунок стискання жирових клітин під шкірою. Крім того, iLipo являє собою безболісний і ефективний метод видалення жиру, що проходить природним шляхом.

Дотримуватися методики розпаду жиру iLipo неважко і у всіх випадках використання лазерів не викличе у вас неприємних відчуттів. Як правило, курс дорівнює 8-10 процедур, тобто може зайняти від 1 до 2 місяців. Один сеанс триває близько години і ділиться на дві частини: 30 хвилин лікування лазером і 20 хвилин масаж із застосуванням вакуумно-роликового технології.

По закінченню процедури пацієнти відразу ж можуть повертатися до звичайного для них життєвому образу. Результатів чекати потрібно поступово, зазвичай вони виглядають як зниження обсягів тіла між 2-13 см за підсумками всього лише 1 сесії.

iLipo підійде жінкам, а також і чоловікам, а застосовувати її можна по всьому тілу, крім жіночої грудей.


Дана методика не позбавлена протипоказання, тому перед початком процедур пройдіть повне обстеження у лікаря.

За результатами незалежних клінічних досліджень можна сказати, що iLipo вважається досить безпечним і не має побічних ефектів. Розщеплення жиру із застосуванням лазерної технології викликає природну реакцію у організму, яка пов'язана із звільненням жирових клітин. Даний процес не викликає яких-небудь пошкоджень, тому клітини залишаться недоторканими, відбувається всього лише їх зменшення, від чого і стає помітний результат. З недавнього часу дана лазерна методика для корекції тіла iLipo стала доступна і росіянам.